Home > > Sheldan Nidle - June 19, 2012

June 19, 2012

10 Ix, 7 Kayab, 8 Manik

Dratzo! Powracamy! Obserwujemy jak ostatnie kawałki puzzli są rozwiązywane przez naszych sojuszników na Ziemi. W tej chwili dokonuje się wielki wysiłek na całym globie, aby skompletować procesy konieczne do aresztowań waszego kabała i jego licznych współpracowników w rządach, w głównych bankach i w wielu korporacjach wielonarodowych. Wstępne rozkazy do tych aresztowań w większości zostały skompletowane i jedynie czego brakuje to wydanie gwarancji prawnych do zatrzymań. Będą przetrzymywani w specjalnych obiektach, które zostały w tym celu skonstruowane. Nasze ekipy łączników pozostają w kontakcie z tymi, którzy są odpowiedzialni za te akcje i będą jednymi z tych grup, które ogłoszą formalnie koniec administracji wykonawczej większości zachodnich nacji. Nowi tymczasowi „opiekunowie” mają olbrzymie zadanie do wykonania z maleńkim marginesem błędu, ale są to niezwykłe czasy. Ci wybrani do nadzorowania mają przygotowany terminarz, który ma doprowadzić wszystkie zmiany do końca, szybko i na głębokich poziomach. Ich praca przygotuje drogę wszystkiemu, co nadejdzie po tym.

Nasze siły holograficzne są ustawione na pozycjach gotowych do interwencji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jesteśmy pewni, że jest dobrze mieć takie wsparcie pod ręką, ale tak naprawdę nie jest to konieczne.

Siły wojskowe, policja i siły bezpieczeństwa państw zmieniających systemy mają wystarczające możliwości, aby doprowadzić do końca zadanie odebrania władzy obecnym reżimom. Taka sama skuteczność zapewni tysiące aresztowań, które odizolują ciemnych od ich źródeł mocy i bogactwa. Nastąpi całkowita likwidacja międzynarodowej grupy, która rządziła waszym światem przez prawie 13 tysiącleci. Wraz z tym prostym aktem będziecie wolni, suwerenni i prosperujący. My będziemy to wszystko nadzorować, a potem w odpowiednim momencie wylądujemy i będziemy z wami w bardziej osobistym kontakcie. Wiele musi być przedyskutowane miedzy nami. A po tym wszystkim nadejdzie moment, kiedy zejdziecie do Wewnętrznej Ziemi, gdzie zostanie wam zwrócona pełna świadomość. Nasza wspólna misja rozpoczyna się rzeczywiście w tym boskim momencie. Mamy mnóstwo do dokonania razem, zarówno w całej galaktyce jak i w tym rejonie fizyczności.

Wiele się od was, ludzi, oczekuje. W waszych szeregach już znajdują się umysły najbardziej „wyostrzone” w tej galaktyce. Każdy z nich przybył tu na ochotnika, aby umożliwić wam dostosowanie się do licznych i koniecznych zmian tak, abyście mogli przemienić się w nową galaktyczną społeczność. To nowe społeczeństwo Ziemi będzie rdzeniem waszego nowego narodu gwiezdnego, a istotnym warunkiem wstępnym będzie jak najszybsze połączenie waszej wielkiej różnorodności, jaka charakteryzuje wasze społeczeństwo planetarne.

To jest jeden z powodów, dla których tak wielu z was przybyło z całej galaktyki i wcieliło się w wasze obecne ciała. Zintegrujecie te wehikuły fizyczne w kompletną esencję duchową. Ta esencja zawiera specjalne wiadomości z Nieba i pomoże wam uformować waszą nową rzeczywistość. Plan niebiański zawiera długą serię misji do wykonania przez wasz nowy gwiezdny naród i to nam uwypukla jeszcze bardziej wyjątkowe znaczenie tej epoki pokoju i jedności, która w tej chwili omiata cała galaktykę.

Nasza misja tutaj jest więc misją najwyższej wagi dla wszystkiego co nastąpi w tej galaktyce. Dosłownie, oczy całej galaktyki są zwrócone w tej chwili na was! Niebo nas zapewnia, że olbrzymie i konieczne zmiany wydarzą się teraz i dlatego wydaliśmy instrukcje naszej ekipie pierwszego kontaktu, żeby uniemożliwić różne afery planowane przez kabała, w ten sposób pozwalając, aby agenci Światła wyszli z tego zwycięsko. To uformuje otwarcie do utworzenia nowych energii, które was doprowadzą w mgnieniu oka do pełnej świadomości. Wiele Istot o wysokim rozwoju duchowym przybyło razem na wasz świat, żeby stworzyć warunki dla pierwszego kontaktu i wszystkiego, co nastąpi potem. Używamy naszych zaawansowanych technologii, żeby umocnić ten plan i żeby zapewnić, że ten fundamentalny ruch otwarcia rozegra się tak, jak rozkazało Niebo. Aby to osiągnąć oddajemy do wspólnego użytku nasze zasoby razem z naszymi współpracownikami na waszej planecie, ponieważ nadszedł czas na uczynienie następnego wielkiego kroku do przodu. Przesilenie wiosenno-letnie jest kluczem do tego, co się stanie teraz!

Namaste, kochani! Jesteśmy Wzniesionymi Mistrzami! Ludzkość miała wiele wzlotów i upadków w ciągu swoich 13-tu tysiącleci historii. Nasi przodkowie przeżyli trzy Złote Ery pełne obietnic ostatecznego powrotu do stanu pełnego potencjału jako Istoty ludzkie. Ci, którzy w sposób fatalny stanęli za sterami po upadku Atlantydy odmawiali nam tych radości i karali nas brutalnie za nasze akty niesubordynacji. Ci, których obecnie znacie jako Anunnaki odeszli, pozostawiając za sobą ‘posłusznych’ ludzi, których niesmak do tego co reprezentujemy jest godny prawdziwego pożałowania.

Pozostawaliśmy z nimi w konfrontacji duchowej przez długi czas, ale teraz nadchodzi rezultat najbardziej oczekiwany dla całej ludzkości. Wiele dzieje się w ukryciu, przez co wyzwolenie z kręgu cierpienia wydaje się wam nie mieć końca. Niebo usłyszało wasze słowa i wysłało środki, abyście powrócili na nasze święte ścieżki pełnej świadomości. Wreszcie nadszedł moment na wspólną radość!

Przybywamy dziś na skrzydłach triumfu, aby wam przekazać cudowną wiadomość pełną nadziei, prawdy i radości! Wasz świat zmienia się na lepsze. Porażka spotkała tych, którzy umacniali świat pełen cierpienia i elitaryzmu. Nasi współpracownicy, którzy pracowali tak ciężko, aby przynieść nasze błogosławieństwa do waszego świata doszli do ostatecznego porozumienia z tymi, którzy teraz trzymają lejce władzy. Ten dokument sankcjonuje ich odejście i pozwala na nową rzeczywistość pełną Miłości, Pokoju, Suwerenności, Obfitości i przede wszystkim waszą Wolność. Dziękujemy Wielkim w Niebie,tym którzy przybyli z bardzo daleka, i którzy utrzymywali święty płomień głęboko w środku cudowności tego przepięknego świata. Nowy Sposób jest w tej chwili w ruchu, który odrestauruje wasz stan pełnej świadomości.

Radujemy się i dmiemy w Trąby Nieba, aby ten głos dobiegł do tronu wolności i do świątyni naszych radości i marzeń! Czekaliśmy na ten boski moment tak długi czas! Poszukujemy jedynie błogosławieństw i dekretów Nieba oraz czekamy na radosną energię Lorda Surea. W ten sposób przychodzimy, aby nauczać was i prowadzić według sposobów Nieba, oraz aby zapoznać was z odpowiedzialnością tych, którzy są współtwórcami fizyczności. Przybywajcie, kochani! Bądźcie w błogostanie i idźcie przed wszystkimi zademonstrować waszą wdzięczność dla tych, którzy zabezpieczyli waszą wolność, i którzy zwrócili waszą boską suwerenność. Teraz zrozumiecie, że nigdy nie byliście sami, i że Niebo nigdy was nie porzuciło dla Ciemnych. Przeciwnie! Macie święte przeznaczenie! I ten boski moment właśnie nadszedł, aby dać wam obfitość tego przeznaczenia. Utrzymywaliśmy ten żywy Płomień w waszym świecie i teraz wam go oddajemy w głębokiej Miłości do Was wszystkich!

Dziś wam przekazujemy z wielką radością to co się dzieje w waszym świecie. Wielu z nas przyszło, żeby was wyzwolić z ciemności i przywrócić Światłu. Proces prowadzący do pierwszego kontaktu również przemieni was w Istoty Światła w pełni świadome. Wiele wam zostanie objawione i wiele będzie się od was oczekiwało. Wiedzcie, kochani, że niezmierzone dostawy i niewyczerpana obfitość Nieba są rzeczywiście wasze! I niech tak się stanie!

Selamat Gajun, Selamat Ja! (w języku Syriusza – Bądźcie Jednym! Bądźcie w radości!).


Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Elisabeth, edycja Krystal - Transformacja 2012

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |