Home > > Sheldan Nidle - July 10, 2012

July 10, 2012

7 Caban, 10 Kumku, 8 Manik

Dratzo! Mamy tak wiele do opowiedzenia! Obecnie nasi sprzymierzeńcy przygotowują się do wydarzeń, które opisywaliśmy wam wcześniej. Ciemny kabał chwieje się pod wpływem niektórych ciężkich oskarżeń, które docierają do głównych mediów wielu narodów europejskich. Te sprawozdania o tych złych działaniach zawierają również codzienne defraudacje w ustalaniu stóp procentowych dla większości waszego świata (Libor). Ale te odkrycia są jedynie początkiem tego co ma nastąpić. Wasz świat jest zalewany falą wiecznie rosnących długów, co jest wynikiem tych samonapędzających się działań korzystnych dla ciemnych. Z tego i z wielu innych powodów ciemni dotarli do końca swoich i tak już zbyt bardzo przedłużonych rządów nad światem. Przez długi czas ukrywali przed wami szeroki wachlarz zaawansowanych technologii i aplikacji z nimi związanych. Nasi wspólnicy na Ziemi naciskają na to, aby jedną z pierwszych aktywności nowego rządu było wydobycie tych odkryć na światło dzienne. Te technologie mogą pomóc waszemu społeczeństwu osiągnąć punkt, w którym Pierwszy Kontakt będzie miał więcej sensu. Wasze do tej pory ukryte urządzenia w połączeniu z naszą własną technologią odkryją przed wami jak służyć najlepiej waszej planecie i ludzkości.

Ta zmiana świadomości w swojej naturze jest powiązana z boską służbą. My ludzie jesteśmy fizycznymi aniołami, których pryncypialnym celem jest służba milionom żyjących gwiazd i planet, które tworzą Mleczną Drogę. Przybywamy z bardzo dalekich światów, aby ustanowić scenę dla Pierwszego Kontaktu z wami, który się zrealizuje wtedy, gdy na nowo przetransformujecie się w Istoty w pełni świadome. Tylko wtedy będziecie w stanie zrozumieć dlaczego w ogóle upadliście w ograniczoną świadomość i w jaki sposób wykorzystanie mądrości tutaj pomoże wam stworzyć Ciało Światła dla mieszkańców poprzednio ciemnych imperiów Anchary. To jest czcigodne zadanie, które wymaga waszej unikalnej mądrości i nieskończonych rezerw miłości. Agarthanie wiedzą, że kiedy wrócicie do pełnej świadomości możecie ich wiele nauczyć i pragną się oni z wami ponownie połączyć, aby uformować wielki, gwiezdny naród. Ta nowa jednostka ma zapewnić pokój w galaktyce i uczynić możliwym, że prawie połowa galaktyki zostanie wprowadzona do Światła. To będzie moment wypełnienia boskiej przepowiedni!

Obecne chwile prowadzą do serii wydarzeń, które zmienią wasz świat na zawsze. Ci, którzy będą dokonywać aresztowań pewnych osobników z waszego społeczeństwa przygotowują się do różnych procedur, które dobiegają już do formalnego końca. Głowy państw różnych narodów zachodnich zaczynają być świadome, że oczekuje się od nich wkrótce rezygnacji, a także że my jesteśmy w stanie użyć naszych technologii, aby zapewnić, że te zatrzymania dzieją się dokładnie tak, jak były zaplanowane. Celem tych zatrzymań jest odseparowanie członków ciemnego kabała od ich miejsc władzy dając w ten sposób szansę skorumpowanym instytucjom bankowym i finansowym na zreformowanie. Będzie temu towarzyszyć powszechne darowanie długów. Narastająca kumulacja długów w wielu krajach jest wynikiem ogromnych wydatków, do których doprowadziła polityka rządowa i podatkowa kabała. Jest potrzebny sposób na oczyszczenie tej sytuacji, a darowanie długów tego dopełni. To również ustanowi scenę dla uniwersalnej obfitości, która szybko nastąpi.

Ta obfitość będzie głównym napędem finansowego wehikułu. Jest koniecznym podniesienie oczekiwań świata, który zbyt długo wierzył w supremację niewielu i w nieustaną biedę większości. Ta wiara zostanie zastąpiona nową. Nie ma konieczności bycia biednym, ani akceptowania braków i ograniczeń jako czegoś oczywistego. Wręcz przeciwnie! Raczej musicie dostrzec, że dostarczone bogactwo i wolność są jedynie stopniem do nowego poziomu Bycia. Wyższe poziomy świadomości wiedzą jak stworzyć i używać pieniądze, a obfitość zaoferuje takie możliwości wszystkim. Bogactwo kończy biedę, ale nie kończy ”biednego” sposobu myślenia. Stąd chcemy was zapewnić, że wasz nowy rząd wpoi wam konieczność przebudowania sposobu myślenia na temat bogactwa i prosperowania, a pieniądze są tylko przejściowym narzędziem pomiędzy wasza aktualną egzystencją a tą nową, która już wkrótce się zamanifestuje. Zobaczycie, że pieniądze same w sobie szybko znikną, ponieważ nowe technologie uczynią możliwym, że każdy otrzyma to co jest potrzebne do wygodnego życia. W dalszej kolejności będziecie przechodzić z orientacji na pracy na orientację na pasji.

___________________________

Błogosławieństwa! Jesteśmy Wzniesionymi Mistrzami! Przychodzimy do was ze sprawozdaniem progresu. Jest niezwykle ważne, aby ciemny kabał i miliony jego popleczników zostali od was odizolowani. Dopóki to się nie spełni jest prawie niemożliwe, aby rozprowadzić obfitość bez szkodliwych konsekwencji. Dlatego rozpoczynamy wprowadzanie planu ich izolacji, a kiedy to się dokona, będą wzięci do aresztu. Definitywnie potrzebujecie separacji fizycznej od tych, którzy wam czynią krzywdę. Na długiej liście aresztantów przy każdym imieniu „zaznacza się” ich pole auryczne i w ten sposób tymczasowo uniknie się dalszej poważnej szkody dla planety i dla was. Ale ciemni również muszą być ograniczeni fizycznie przez odpowiednie władze. Kompletujemy właśnie procedury, które dostarczą to co jest wymagane. Prosimy was o dodanie waszej wielkiej energii Miłości do tego co robimy, jako że czas waszego wyzwolenia jest na wyciągnięcie ręki!

W rzeczywistości błogosławione fale Aniołów i Lokalne Rady Administracyjne Nieba działają, aby spowodować wasze wyzwolenie. Przez eony ciemność umieszczała grupę ciemnych, bezcielesnych energii, które zamieszkiwały królestwo Ziemi i powodowały wszelkiego rodzaju występki. Te energie są skoncentrowane w konkretnych punktach na całym globie, a nasi galaktyczni przyjaciele usuwają tę negatywność, co powoduje oczyszczenie drogi dla wszystkich, aby mogli wejść do Światła. Asystujemy i przyłączamy się do naszej rodziny Ziemi Wewnętrznej, aby pomoc wyzwolić Gaję z tego brudu. Możemy wam donieść, że prawie skończyliśmy tę robotę. Kabał zdaje sobie sprawę z tego, że jego siła słabnie, i że nadchodzi czas transformacji tego wspaniałego świata z powrotem w strumień Światła jakim był, kiedy Lemuria została założona około 900 000 lat temu.

Każdy z nas rozpoznaje potrzebę dopełnienia wyzwolenia ludzkości w odpowiednim boskim momencie. Prosiliśmy nasze galaktyczne rodziny i rodzinę Ziemi Wewnętrznej, aby robiły to co uznaje się za konieczne dla wyciągnięcia was z niewoli ciemności. Ci, którzy są w różnych świętych stowarzyszeniach rozsianych po całej planecie również robią co tylko mogą, z całą swoją boską inteligencją, aby ukończyć swoje projekty w odpowiednim, boskim momencie. Niebo i Światło pozostają w dowodzeniu. Boski czas, w którym się w tej chwili znajdujecie zapada się w jeden czas-rzeczywistość i ta rzeczywistość jest całkowicie ze Światła. Ciemność dokładnie rozumie co się dzieje i jedyne co może to opóźniać przez krótki moment tego kosmicznego czasu. Jesteście blisko punktu tranzycji, w którym ten świat pozornie kontrolowany przez ciemność przemieni się w królestwo Światła, Obfitości i pełnej świadomości! Dlatego ciemność wie, że czas jej dominacja nad wami rzeczywiście się skończyła.

Dziś przejrzeliśmy działania, które tworzą tranzycję waszej rzeczywistości w kierunku Światła. To jest również czas na Ujawnienie i Pierwszy Kontakt. Bądźcie gotowi na niesłychane zmiany i na ogłoszenia, które zmienią na lepsze postrzeganie życia na waszej planecie. Wkrótce będziemy mieli najwspanialszą uroczystość! Wiedzcie kochani, że niezliczone Dostawy i nigdy nie kończąca się Obfitość Nieba są rzeczywiście Wasze! Niech tak będzie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Bądźcie Jednym, Bądźcie w Radości)
Ogólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |