Home > > Przekazał Niebiański Wędrowiec - September 5, 2011

Przekazał Niebiański Wędrowiec - September 5, 2011

Pozdrowienia od Federacji:

Wróciliśmy, aby przedyskutować z wami inny aspekt wyłaniającego się procesu Ujawnienia. Jesteście zanurzeni w zmianach, które się dokonują teraz dookoła waszej planety. Duże przesunięcia na polach ekonomicznym i biznesowym są w toku, co z kolei wytwarza zmianę nie do zatrzymania, która przybliży nas do Ujawnienia i spróbowania nauczenia was tego, co wiemy o procesie Wzniesienia w ciągu tej odrobiny czasu jaka nam jeszcze została.

Wasz świat zmieni się drastycznie po Ujawnieniu. Zmieni się gwałtownie, bo nawet najmniejsi z was będą mieli dostęp do energii za darmo i innych cudów technologicznych, o których możecie teraz tylko pomarzyć, ale które istnieją w waszym świecie już teraz. Są to urządzenia do teleportacji, maszyny, które pozwolą na oglądanie wydarzeń z przeszłości w formacie holograficznym, urządzenia komunikacyjne, które pozwolą wam dotrzeć do każdego, wszędzie i o każdym czasie. Kraje trzeciego świata, najmocniej uderzone przez chciwość Iluminatów i ich grą o władzę, staną się równorzędne ze wszystkimi innymi narodami. Wyobraźcie sobie niewykorzystany dobrobyt wiedzy, innowacji i talentu, który się otworzy dla całej ludzkości, gdy te kraje staną na równi z innymi krajami i ich ludzie będą mogli zostać usłyszeni. Edukacja przestanie być lokalnym luksusem i stanie się na skalę światową i opartą na interakcji. Oprócz zastosowania technik holograficznych do oglądania rozwoju historii na żywo całe klasy będą mogły dzięki teleportacji przenosić się na historyczne tereny, aby zobaczyć i doświadczyć tej historii osobiście. Będziecie nauczani waszej prawdziwej historii i nie będzie tematu, który się przed wami będzie ukrywało. Wszystkie dziedziny eksploracji i eksperymentowania zostaną przed wami otwarte z założeniem, że wszystkie odkrycia są dla ulepszenia życia całej ludzkości, nie tylko kilku ludzi.

Wiele z tych scenariuszów wyda się wam gruszkami na wierzbie i nic ponad bycie pięknym snem. Jednakże jest to bardzo dalekie od prawdy. Wyobraźcie sobie całkowitą wolność ludzkiego ducha dzięki tym urządzeniom. Wtedy zrozumiecie dlaczego ta technologia, wiedza, historia były trzymane od was z daleka przez tak długo. Nikt nie będzie w stanie się wywyższać ponad drugą osobę, kiedy zdacie sobie sprawę, że wszyscy jesteście jednością.

Te rzeczy i znacznie więcej przychodzą do was. Wielki ruch, który doprowadzi do redystrybucji waszych systemów dobrobytu, waszych systemów prawnych i sposobu, w jaki operujecie w biznesie jest już w drodze. Są ustanawiane niezbędne protokoły dla wydarzenia Ujawnienia. Jesteśmy coraz bliżej tego, co jest nieuniknione i pozostajemy niezwykle podekscytowani, że wreszcie będziemy mogli się połączyć podczas otwartego, pełnego miłości kontaktu. Podczas gdy sprawy postępują w funkcji wykładniczej, będziecie przytłoczeni szybkością, z jaką ten proces się rozwija. My jesteśmy, na każdym zakręcie, tu po to, aby być pewnym, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem. Miejcie Światło w sercu podczas tych dni, co mają nastąpić i będziemy się cieszyć wszyscy razem podczas naszego spotkania.

Niebiański Wędrowiec – 5 wrzesień, 2011

Przetłumaczyli Sławek i Viola

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Przekazał Niebiański Wędrowiec,
please let us know and we'll add you to our mailing list.

Thrive


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.