Home > > Przekazał Niebiański Wędrowiec - October 25, 2011

Przekazał Niebiański Wędrowiec - October 25, 2011

Pozdrowienia z Federacji

Powracamy z większą ilością nowości dla Was w te dni Pełnego Ujawnienia. Już istnieje wielki ruch dotyczący Waszej Ziemi we wszystkich aspektach procesu Wstąpienia. Coraz więcej osób budzi się. Niektórzy są jeszcze trochę senni i widzą tylko początek prawdy. Inni, którzy są obecnie dotknięci ostatnimi resztkami snu, zobaczą dokładniej o co chodzi w ich życiu, poprze siły które szybko podporządkowują się światłu. Wstąpienie przeniesie Cię na niewiarygodne wysokości i ostatecznie staniecie się wielkimi i pełnymi możliwości istotami duchowymi, którymi w istocie zawsze mieliście być.

Zwróćcie uwagę na to, jak wasze myśli zmieniły się teraz przechodząc od wątpliwości dotyczących naszej egzystencji do koncentracji na wielu aspektach tego ruchu, który właśnie trwa, a o którym informowaliśmy was przez długie lata. Oznacza to, że nie ma już miejsca na wątpliwości. Jest zaledwie tyle czasu, aby docenić ogrom tego, co jest transponowane wokół waszego globu właśnie teraz. Podjęliście wielkie zadanie i jesteśmy dumni z waszych wysiłków aby doprowadzić to do samego końca.

Wkrótce wasza praca i te wiadomości dotrą do znacznie większego grona odbiorców niż kiedykolwiek to sobie wyobrażaliście na tym etapie, dzięki kilku czynnikom, które są obecnie realizowane poprzez wasze media i kanały rządowe. To umożliwi większy "ruch" w witrynach, które wspierają zrozumienie tych wiadomości i informacji o drodze do Wstąpienia. Obejmuje to obowiązkowe "szkolenie" służb wewnętrznych używających w Internecie materiałów z tych witryn. Bądźcie odpowiednio przygotowani.

Chociaż nie wskazujemy żadnej daty Ujawnienia, czy też Wstąpienia, to każda data wybrana przez was jest jednakowo dobra, ponieważ to wasze przemyślenia i zamiary tworzą waszą rzeczywistość. Czekamy w gotowości aby rozpocząć Ujawnienie zgodnie z planami, które opracowywaliśmy przez długi czas.

Ponownie będziecie zadziwieni w następnych, najbliższych tygodniach samą tylko liczbą naszych statków przemieszczających się po Waszym niebie. Złożoność łodzi, ich rozmiar i możliwości są coraz lepsze w miarę upływu czasu. To także wyraźny sygnał, że to co wam mówimy nastąpi. Dostosowujemy do ziemskich możliwości proces ujawnienia, ponieważ musimy to zrobić. Jest to obecnie koniecznością i nie mamy innej alternatywy. Jednakże jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów w waszych protestach i demonstracjach, które doprowadziły do zmiany sposobu myślenia, do prawdziwej przemiany wśród was. Teraz jak widzieliśmy, to się rozwija samodzielnie, mamy pozwolenia na działanie zgodnie z naszymi planami w tym względzie.

Oczekujecie wiele w ciągu następnych kilku tygodni i nie będziecie rozczarowani. Ujawnienie jest tuż za waszym progiem. Gdy zapuka do waszych drzwi, powitajcie je z otwartymi ramionami. To powitanie zapoczątkowuje zupełnie nowy paradygmat waszego istnienia. Wkrótce będą następne rewelacje od Bytów pochodzących z Wnętrza Ziemi, które zwrócą się do was z licznymi dowodami niezbędnymi do wykazania istnienia relacji z nimi, dawno utraconych. Przybędą w niezliczonej ilości form i kształtów, obserwujcie dokładnie te wszystkie zdarzenia. Bądźcie otwarci na te wszystkie możliwości, które istniały już dawno przed wami i uznacie te nadchodzące dni za naprawdę ekscytujące i godne uwagi.

Pozostańcie w pokoju.


Tłumaczenie: Grażyna

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Przekazał Niebiański Wędrowiec,
please let us know and we'll add you to our mailing list.

Thrive


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.