Home > > SaLuSa, July 5, 2013

SaLuSa, July 5, 2013

Prosím buďte si vedomí nových zmien prichádzajúcich do Vášho sveta nakoľko boli dlho ukrývané pred Vašim pohľadom kvôli temným, hrajúcim svoju hru vládnutia nad Vami a ako ste ich dobrovoľne podporovali, mali dostatok sily udržať to tak dlho. Teraz chápu, že ich čas skončil a všetko čo im zostalo je len tieň ich predchádzajúcej sily a už viac nie sú schopní zasahovať do Vašich a našich plánov na spoločné stretnutie. Aj keď si to vyžaduje „čas“ aby sa uskutočnili všetky potrebné zmeny, ten čas je tu a teraz, aby ste využili svoju silu a zrealizovali ich. Nepochybujte o sebe, pretože sa stávate silnejšími každým dňom, každou minútou. Ten „čas“ ako ho poznáte sa tiež mení s Vašim vyšším vnímaním a víziami a dni sa stávajú tak krátkymi, že sa Vám takmer zdá, že určite nemôžete stihnúť ani polovicu vecí ako predtým. To je ďalším znamením pre Vás, že sa meníte a už nie je tak dôležité urobiť všetky práce ktoré ste zvykli robiť za jeden deň. Vo veľmi blízkej budúcnosti budete mať „všetok čas na svete“ pre seba a stále budete mať dosť „času“ urobiť všetko čo je potrebné. Nezabúdajte nechať si trochu z tohto „času“ pre tiché momenty pre seba, pretože sú dôležité aby Vás udržali v rovnováhe.

4. júla je veľmi dôležitý dátum vo Vašej histórii a cítime, že očakávate že sa práve teraz stane veľa vecí. Ako Zakladajúci Otcovia vytvorili základné princípy v Ústave, noví vodcovia práve povstávajú, aby Vám asistovali vo vytvorení éry Nového Veku na Vašej milovanej Matke Zemi. Boli starostlivo vybraní a sú si vedomí čo sa od nich očakáva a nesú milujúce vibrácie s najčistejšími záujmami pomáhať Vám vzostúpiť do štádia bytia v ktorom ste boli pred pádom Atlantídy. Cítia sa byť privilegovaní a zaviazaní tým istým spôsobom ako Vy Pracovníci Svetla viete, že máte tie schopnosti tak urobiť a byť výraznou pomocnou rukou vo vývoji Ľudstva.

Niektorí cítia akoby boli držaní veľmi starou bolesťou alebo problémom, ktorý stále znižuje Vaše vibrácie. Môže byť ukrývaná doslova po tisícročia vnútri Vášho podvedomia a teraz, keď ste oveľa silnejšími chce byť vyriešená a uzdravená. Uvedomte si, ako ste si poradili s inými nepríjemnými záležitosťami a nechajte aj tieto staré odísť. Je to len záležitosťou akceptovania, že všetko čo ste urobili, boli práve tie skúsenosti potrebné pre Váš vývoj. Teraz keď chápete silu odpustenia by pre Vás malo byť oveľa jednoduchšie vyrovnať sa s nimi, pretože ak by ste neboli pripravení alebo schopní ich spracovať, neobjavili by sa na vyčistenie. Cíťte lásku voči sebe a nedovoľte pochybnostiam vstúpiť do mysle, pretože keď cítite neustále prúdiacu lásku do svojho srdca, nič Vás nemôže zastaviť od postupu nahor, ak je to Vaším želaním.

Som SaLuSa zo Síria a prosím nájdite pokoj v prichádzajúcich dňoch, pretože budú naplnené dlho očakávanými zmenami a budete žiadaní o šírenie vedomostí a mierumilovných myšlienok všetkým, ktorí to budú potrebovať. Cíťte radosť z toho, že môžete pomôcť svojim blízkym týmto spôsobom a šírte svoju nádhernú a žiariacu lásku všade kam idete a prosím pamätajte si, že nemusíte zo žiadneho dôvodu znovu spadnúť naspäť do starých spôsobov správania, pretože toto je cesta ktorú ste si vybrali nasledovať. Sme stále s Vami a posielame Vám všetku našu lásku.

Preložili Martin a DanicaShare |