Home > > SaLuSa, August 6, 2013

SaLuSa, August 6, 2013

Vaša vibračná úroveň rastie exponenciálne každým dňom a tí z Vás, ktorí sa pripravujú na ešte vyššie vibrácie už vo svojom vnútri cítia zmeny. Vaša schopnosť absorbovať prichádzajúce Svetlo do svojho vnútra ohromne narástla a čoskoro to bude vidieť aj navonok. Vami a Matkou Zemou prešla ďalšia vlna čistenia a môžete to doslova cítiť vo vzduchu. Svetlo z vášho Slnka je jasnejšie, pretože teraz ste schopní prijímať vyššie frekvencie ako kedykoľvek predtým. Poobzerajte sa dookola a uvidíte to na vlastné oči a cíťte tú sviežu energiu, ktorá je všade. Stará energia utrpenia a ľútosti je nahrádzaná novou, ktorá je plná Lásky a súcitu pre každého bez rozdielu. Čím viac sa očistíte, tým viac budete cítiť tú sviežosť a Lásku okolo, takže neváhajte ani na chvíľu a dokončite to čo ste začali pred dlhou dobou, bolo to veľmi ťažké a bolestivé, ale teraz môžu byť s ľahkosťou vyčistené dokonca aj tie najťažšie záležitosti, pretože frekvencia narástla nespočetne veľa krát a samozrejme začali ste si byť veľmi dobre vedomí tohoto procesu tým, že už presne viete, kedy niečo vyžaduje Vašu pozornosť. Niektorí sa môžu rozhodnúť to ignorovať a je to absolútne Vaša vlastná voľba ako rýchlo to urobíte, ale chceme Vám pripomenúť, že pre Vás nikdy predtým nebolo jednoduchšie plne vstúpiť do Svetla ako teraz.

Toto sú momenty Vášho skutočného prebudenia a sme veľmi šťastní, že môžeme byť s Vami, preto odložte všetky svoje pochybnosti bokom a jednoducho cíťte našu energiu prúdiacu k Vám. Vieme, že nás už chcete konečne vidieť pristáť, ale čím viac sa budete sústrediť na našu energiu, tým viac budete k sebe priťahovať veci ako odhalenie a naše pristátia. Každý náš odkaz je o skutočnom cítení a spojení sa s nami bez akýchkoľvek obáv kedy a ako. Nech je to súčasťou nášho spoločného plánu a keď príde ten správny moment, verte nám, „nestratíme“ ani minútu a prídeme za takých nádherných okolností, ktoré si stále neviete predstaviť a mnohí z Vás, ktorí sú zladení s našou energiou už cítia, že prichádzame.

Vždy počúvajte svoju vnútorné vedenie, pretože to Vás nemôže oklamať a cíťte ako ste priťahovaní svojimi vyššími zážitkami, ktoré sú pripravené stať sa súčasťou Vašej reality. Príprava na ne je veľmi dôležitá, preto cítime, že Vám musíme často pripomínať Vašu vlastnú pripravenosť a zmeny, ktoré sú potrebné predtým než tam vstúpite. Tiež Vám chceme pripomenúť, že potom čo uvidíte všetku tú nádheru na vlastné oči a Vaše telo bude cítiť tieto nádherné pocity, jasne pochopíte prečo ste potrebovali byť pripravovaní po presne takúto dobu. Pamätajte, že keď vstúpite do svojej novej reality, budete mať veľa času na svoje vlastné radosti a nebudete sa musieť báť, že niečo dôležité zmeškáte, pretože nikdy nemôžete prísť neskoro, takže sa sústreďte na svoje vízie toho ako by mal Váš život vyzerať a čoskoro zistíte, že ste opustili ilúziu času a Váš život sa zmenil.

Som SaLuSa zo Síria a sme tu preto aby sme Vám pomohli dosiahnuť Vaše ciele, ktoré ste si pre seba stanovili a väčšina z Vás si je ich vedomá. Cíťte našu energiu a odložte tie staré nenaplnené predstavy ktoré ste mali, pretože Vás len zdržiavajú a počúvajte nás, pretože Vám hovoríme, že prichádzame tým najkrajším spôsobom. Buďte v súlade s prítomným Momentom, buďte zladení s nami a skutočne cíťte túto nádhernú energiu, ktorú toto zladenie vytvára. Milujeme Vás všetkých.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |