Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 11, 2012

SaLuSa, June 11, 2012

Pozitif düşünmenin ve olayları kabul etmenin zamanı geldi, çünkü olması gerektiği gibi, hiçbir önyargı olamadan gelişecekleri beklenmektedir. Biliyorsunuz ki, Yükseliş, sizin için yaptığımız planların nasıl geliştiğine ve böylece her şeyin yolunda olduğunu bilerek onların ortaya çıkmalarına nasıl izin vereceğimize bakmaksızın gelecek. Meseleler öyle yaklaşmaktadır ki, ne kadar hızlı ortaya çıktıkları konusunda şaşkınlığa düşeceksiniz. Biz karanlıktan olanlara ne olacağı ile kendinizi meşgul etmek ve zamanınızı harcamak yerine pozitif olaylara odaklanmanızı isteriz. Onların kaderleri mühürlenmiştir ve adalet yerini bulacaktır.

Ancak, bizim önceliğimiz, doğru insanları yerlerine yönetime getirmek mümkün olduğu kadar kısa sürede dünyaya barışı getirmektir. Bu noktadan itibaren mutluluğunuz için yapılan planla ilerlemek ve özgürlüğünüzü yeniden kurmak daha kolay olacaktır. bizimle karşılaştığınızda, Yükselişe doğru birlikte gidebiliriz ve sizi yükseltecek birçok değişikliklerden keyif almaya başlayabiliriz. O dönemde enerjiler bilinçlilik düzeylerinizi daha yukarılara çıkarmaya devam edecektir ve sizin aranızda bulunan engellerin kalkması nedeniyle insanların birliği gerçekleşecektir.

Altın Çağ ortaya çıkmak üzeredir ve sizi mutluk edecek ve güzelliği ve ahengiyle sizi heyecanlandıracaktır. Daha yüksek boyutlara yükselmek için yeterli şekilde bilinçlilik düzeyini yükseltmiş olanlara yuva olacaktır ve orada Galaktik Varlıklar olmanın özgürlüğünü deneyimleyeceklerdir. Şimdi daha düşük titreşimleriniz nedeniyle, Evrendeki hareketleriniz hakkında hala kısıtlısınız, çünkü daha yüksek olanları kirleteceklerdir. Bununla birlikte, gelen enerjileri hızla aşağıya indirmeye ve onları kendiniz almaya başladığınız için bu değişmek üzere.

Eğer birkaç yıl öncesini düşünürseniz, kendi içinizdeki değişikliklere, daha çok sakin ve açık düşünceye dikkat edeceğinizden eminiz. İlerledikçe, sosyal faaliyetleriniz ve arkadaşlarınızın seçimi değişebilir ve yaşamda çok daha rafine şeylere çekileceksiniz. Barışçıl bir varoluş görünür olacak ve duygusal deneyimlerinizdeki aşırılıklar daha az tatmin edici olacak. Şimdi çok hızlı bir şekilde değişmektesiniz ve sonuç olarak eski kabul görmüş yaşam yollarıyla bağlarınız kesilmekte.

Yeni Çağ’ın ne zaman başlayacağını beklediğiniz için, niçin yaşamaya başlamadığınızın nedeni yoktur, çünkü bunun pek çoğu sizin içinizde devam eden şeyden gelir. Yaşamdaki fikirleriniz ve amaçlarınız çok daha yüksek olacaktır ve kendini tatmin için arayış ana amacınız olmaktan çıkacaktır. Bunun yerine, başka şeyleri ön sıraya koyacaksınız ve bu size büyük bir tatmin verecek. Şimdiye kadar, İnsanlık bencilliğe düşmüştür ve başkaları için maliyetinin ne olduğuna bakmadan kendi hoşnutluğunu aramıştır. Bununla birlikte, hızla Üst Benliğinizle bir olmaktasınız ve Mesih Bilinçliliğinizle ilişki kurabilmektesiniz. Sevgili Olanlar, bu yolculuk yapacağınız yoldur ve memnuniyetle izleyeceğiniz bir yoldur.

Mevcut yaşamınız dört bir yanda, pek çok ülkede ve pek çok dinler, inançlar ve kültürler yoluyla sizi oluşturan pek çok yaşamlarınızın bir birikimidir. Ancak iki yol tam olarak aynı olmamasına rağmen, kendinizi kademeli olarak bir araya gelmeye daha yakın buluyorsunuz. “Eve giden yolu” aramakta olduğunuz için bu yola girmeniz çok doğaldır ve daima ileriye doğru gitmek için size baskı yapar. Aramakta olduğunuz yükselme, şimdi yolculuğunuzun bir parçasıdır, ancak harika büyüklüğün ileriye doğru kuantum bir ilmeğini ifade eden çok önemli bir parçasıdır.

Işığın Galaktik Federasyonundan olan bizler uzun zamandır yolculuğunuzun evriminizdeki yüksek bir noktaya erişmekte olduğunu biliyorduk. Bizim ayrıcalığımız ve mutluluğumuz size eşlik etmek için seçilmekti ve olması mukadder olduğu için bunun tamamlanmasından emin olmaktı. Her şeye binlerce yıl önce karar verildi ve son zamanlarda pek çok ruh başarılı olmanıza yardım etmek için size katıldı. Bazıları ailelerinize girdi ve çok ileri bir bilinçlilik düzeyine sahip olarak kendini gösterdi. Onlar Yıldız Tohumları, Gökkuşağı ve İndigo çocuklar gibi çeşitli adlarla tanındılar. Onların varlığı etrafında olanları yükseltmektir ve çok yakında kendilerine gelecekler. Işığın yolunda başarılı bir şekilde durmanızı sağlayacak olan, söyleyecek çok şeyleri olduğu için bu bilge kişileri dinleyin.

Yükselişin gelmesiyle, bazılarınız anlaşılabilir bir şekilde genç aile üyelerinizin kaderiyle ilgilisiniz. Son zamanlarda, her ruhun kendini tam olarak olmayı amaçladığı yerde bulacağı açıktır ve bedenlenmeden önce kendi yollarının farkındaydılar. O halde, lütfen her bireyin yaşamının takdir edilen yolunu izlemesine izin verin ve yaşamlarında olmak için sizi seçtiklerinden dolayı kutsanmış hissedin. Onlar arasında böyle ileri ruhlara sahip olmayan pek çok aileler vardır, ancak yine de onlar arasında sevgi akar ve bu oları yine bir araya getirebilecek bir bağı bırakacaktır. Sevgi herkesin en güçlü enerjisidir ve herkesi bir arada tutan yok edilemez güçtür.

Tekrar söyleyeceğiz ki, siz çok güçlü Varlıklarsınız, gücünüz şimdi içinde varolduğunuz düşük titreşimler nedeniyle çok kısıtlanmış olsa bile. Ancak titreşimleriniz yükseldikçe, gücünüz artacak ve yaratma gücünüzün farkına varmaya başlayacaksınız. Arzu ettiğiniz her şeyi yaratabileceğiniz, ancak bilinçlilik düzeyleriniz de artacağı için onların yanlış kullanma hakkında endişenizin olmadığı bir noktaya eriştiğinizi hayal edin. onları nasıl doğru bir şekilde kullanacağınızı bilene kadar, böyle yaratıcı güçlere bağlanmanıza izin verilmeyeceğinden emin olun. Ne kadar çok farklı yaşamlarınızın olacağını ve şimdi gerçek potansiyelinizi ne kadar az yansıttığınızı anlamaya başlamaktasınız. Bununla birlikte, böyle şeyleri kavramak için kendi kendinize bırakılmayacaksınız ve yaşamlarınızdaki her aşamada her zaman size yardım etmek için yanınızda çok daha gelişmiş Varlıklar vardır.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve geliştikçe, daha üst düzeylerdeki yaşamın güzel bir deneyim olduğunu ve nereye giderseniz gidin, Işığın ve Sevginin ruhlarıyla karşılaşacağınızı anlayacaksınız. Harika bir bir araya geliş vardır ve her şey birlik ve tamlık içinde işler ve herkes varoluşunun Kaynağını fark eder. Onu Varolan her şeyin alfası ve omegası olarak kabul ettiğiniz sürece, onun için kullandığınız adın bir önemi yok. Işığın Galaktik Federasyonundan bizler Kaynağa açık bir hatta sahibiz ve ilişkileriniz sizin Üst Benliğinizle olan ilişkinize benzer. Size yardım etmek için sevgimizi bu şekilde gönderiyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |