Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 15, 2012

SaLuSa, October 15, 2012

Dünyanızı araştırdıkça sizin kişisel uyanışınızın güçlendiğini keşfediyoruz, ve insanlar kendi aralarında Yükseliş hakkında konuşmaya daha hazırlar. Her bir birey için ne anlama geldiğini açıklamada açıkça zorluklar vardır, ancak en azından bir bilgi tohumu ekilir ve büyür. Doğal olarak insanların her bir ruha ne kadar muhteşem bir fırsat verildiğini anladığından emin olmak için geniş ölçekte bilgi verilmesi hakkında planlar vardır. Yükseliş hakkında ilk defa bilgi alacak olanlarda hala güvensizlik veya korku olacaktır, ancak diğerlerinin haberleri samimi olarak hoş karşıladıklarını gördükleri zaman onlar kendilerini gelecekleri hakkında daha emin hissedeceklerdir. Realitede insanlarda sürü eğilimi vardır ve içgüdüleriniz çoklukta güvenlik olduğunu söyler.

En zor sorunların ailelerin bir arada oldukları yerlerde olma olasılığı vardır, çünkü birbirlerine kenetlendikleri yerde birlikte kalmayı severler. Şansları zaten geleceğe doğru birlikte gitmeyi planlamış olmalarındadır. Ancak, bazı durumlarda ailenin bir üyesi diğerlerinin kabul ettiklerinin tam tersi olan kendi hislerini takip etmekte çok kararlı olabilir. Bu tarz durumlarda siz o insanın kendi hür iradesinin seçimlerini deneyimlemesine izin vermelisiniz. Bilinçaltında her ruh içgüdüsel olarak kendi için neyin doğru olduğunu bilir, ve açıkça onların kararıyla ilgili rahat hissetmeniz gerekir. Küçük çocuklu aileler genel olarak bir birim şeklinde birlikte geliştiklerini keşfedeceklerdir.

Size sık sık hatırlattığımız gibi, aile veya arkadaşların arasındaki sevgi bağının söz konusu olduğu yerde aralarında her zaman bir bağlantı olduğundan emin olunuz. Yani herhangi birinizin değişik bir yolu almasından dolayı geçici ayrılıklarla karşılaştığınızda endişe etmeyiniz. Yüksek titreşimlerde birbirinizi düşünce ile bulabilirsiniz, ve bir noktada da herhangi bir yere anında seyahat etmenizde mümkün olacaktır. Aslında siz yükseldikçe daha çok grup çalışmalarına dahil olmak için bir eğilim olacaktır, ve bu bir grup bilinci şeklindedir. O seviyelerde herhangi bir karanlık enerji olmadığından dolayı siz tanıştığınız her bir ruhun bütün diğer ruhlara karşı çok büyük bir sevgiye sahip olduğunu anlayacaksınız. Orada hemen kabul, güven ve sizinle Herşey ile Bir olma durumu arasında uyum vardır.

Dünyada sık sık kendinizi kanıtlamak için 'savaşmak' zorunda olduğunuzu hissedersiniz, ve çok kolay bir şekilde gerçek dostlarınızın kimler olduğunu belirleyemezsiniz. Tüm çevrenizde yaygın olan açgözlülük ve yolsuzluklarla birlikte kime güvenebileceğinizi bilmek çok zordur. Bu kısa zamanda geçmişe ait bir şey olacaktır, ve zaten Işıktan olanlar olmayanlardan uzağa çekiliyorlar. Bu işbaşındaki Çekim Kanunudur ve oldukça doğal bir tepkidir, ve bu hatta şimdi sizin benzer görünümdeki insanlara çekilmenizin sebebidir. Gerçekten de, siz enkarne olup Işık için çalışmaya karar verdiğinizde aynı şeyi yapmış olan hemşerilerinizi bulmaya yatkın olacaksınızdır. Bazı insanlarla diğerlerinde olmadığı kadar kendinizi 'evinizde' hissedersiniz ki bu ortak olan çok şeyiniz olduğundan dolayıdır. Net olarak sizin hayat planınızın söz konusu olduğu yerde sizin onun parçası olan belirli ruhlarla karşılaşmanız yazgınızdır. Bu evlilikle birleşenlere kadar uzanır ve bu şans eseri olmamıştır.

Yüksek alemlerde gerçek kız ve erkek kardeşlerinizi daha kolay tanıma kabiliyetine sahip olacaksınız. Genellikle bu sizin aynı Yıldız Medeniyetinden gelmenizden ve Işığın Galaktik Federasyonu veya Kardeşliklerinden birinde hizmet etmenizden dolayıdır. Orada tabii ki hala bilimsel bilgilerini geliştirmek için çalışanlara hizmet etmeyi tercih etmiş olan ruhlarda vardır, ve onlar normalde evrimin bu yönüyle ilgilenen değişik Konseylerde bulunurlar. Yani bu sizin ilgi alanınızsa bu devam edebilir. Bütün bilgi paylaşılır ve her bir ruh için de ulaşılabilirdir, bu Dünyada diğerlerinin üstünde güç kurmak için kullanıldığının tersidir. Bu yükseldiğiniz zaman keşfedeceğiniz ana farklardan biridir, ve herşey istisnasız diğer herkesin kullanımına açıktır.

Sevgili Bireyler size baktığımızda sizi gereksiz bir endişe içerisinde buluyoruz, oysa etrafınızda hayatınızın arzu ettiğiniz gibi tamamlanmasını garantileyecek bir çok yardımcınız vardır. Siz yine de daha fazla bir şey arayabilirsiniz, ancak sizin yaşam planınız gerçekten evriminizin söz konusu olduğu yerdedir. Şu anda sahip olduğunuz en değerlisidir, çünkü dualitedeki zamanınızı bitirmeniz için ihtiyacınız olan şeyi tespit ettiniz. Bu belki sizin istediğiniz şey değildir ama onu geldiği gibi alın, ki hiçbir önemli şey size bazı faydalar sağlamadan olmaz. Bitiş vakitleri aynı zamanda sizin düşük titreşimlerle bağlantılı olan herhangi bir şeyi de fark etmeye başlayacağınız zamanlardır. Sonunda yükseldiğiniz zaman sizin sadece çok az bir miktarda karmanız kalacaktır, ve bu silinecektir.

Bu bitiş günlerinde size kendi kişisel yolculuğunuza daha fazla konsantre olmanızı tavsiye ederiz, ve diğer başka herşeyin hallediliyor olduğunu biliniz. Durumlardan habersiz bile olsanız o hesaba katıldığında elde olan en son değişimleri açıkça ortaya koyacağından emin olunuz. Tabii ki orada beklenmekte olan çok büyük değişiklikler ve yolunda ilerleyen İfşaat vardır. Finans sektöründeki değişiklikler bizim listemizin en üstlerindedirler, ama para piyasalarında çok fazla kaos olmasını önleyerek bunu koordine etmek çok büyük bir zorluktur. Bankacılıkta kendi keyifsizlikleri daha da kötüye gitmektedir ve onun üstesinden gelmeye çalıştıkça kaçınılmaz bir çöküşle yüzleşmektedirler. Bu hazır beklemekte olan yeni sistemin tanıtılması için bir sinyal olacaktır.

En önemli olan şey sizin Yükselişinizdir, ve hazır olduğunuzdan ve etrafınızda Yeni Çağı yaratmada yardım etmek için elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza emin olunuz. Diğer ruhlara sizinle Bir'ler gibi bakın ve yükseldikten sonra olacağını tasarladığınız şekilde yaşayın. Sizin onların bakıcıları olmanız beklenmemektedir, ancak sizin şefkatiniz ve yol arkadaşınız olan ruhlara karşı sevginiz Dünyaya daha çok Işık getirecektir. Bizim sizi gördüğümüz kadarıyla tüm görüntü muhteşemdir, ki çok kısa bir zamanda bütün Evrenin görebileceği çok büyük bir Işık alevlendirdiniz. Siz gerçekten bazı yönlerden beklenenden çok daha fazla duruma yükseldiniz, ve siz İnsan Irkı için güvensiniz. Burada Yükselişin eşiğinde henüz yapamayacakmışsınız gibi görünen zamanlar oldu.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve başarıya ulaşmadaki parçalarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Biz hepinizi seviyoruz ve gururla sizin yanınızda duruyoruz, Biz Bir'iz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |