Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 17, 2012

SaLuSa, October 17, 2012

Bu sene özellikle karanlık enerjileri dengelemekten ötesini yaptığınız noktalarda bilinç seviyenizin ne kadar yükselmiş olduğunun farkında mısınız?. Siz bunu ışığı kendinize çekerek ve onu Dünyada topraklayarak başardınız. Bu sadece korku yaratabilmeyi uman ve kaçınılmaz sonlarını geciktirmeye çalışan karanlık Bireyleri sonlandırmaya yardım etmiştir. Onlar tükenmediler ancak şimdi biz onları tamamen tutabilir ve müttefiklerimizi koruyabiliriz. Onların nihai olarak kaldırılması bu yüzden daha çok formaliteden olacaktır. Onlar tavsiye için daha çok Sürüngenlere bakacaklar, ama bu onların geçmişte oldukları şeyin soluk bir yansıması olacaktır. Bu Yükselişten önceki son haftaların eskilerin kehanet ettikleri kadar felaketsel olmayacağı anlamına gelir. Aslında, herhangi büyük bir engeli önleme yetkisine sahip Işığın Galaktik Federasyonunun varlığıyla siz yolculuğunuzun geri kalanı için oldukça konforlu bir sürüşe sahip olacaksınız.

Bu arada biz Işık işçilerini kendi toplulukları içinde gelen değişiklikler ile sağlam adımlarda ilerleme çabalarını gevşetmemeye davet ediyoruz. Sizin yerel düzeyde egemenliğinizi geri almaya yardım etmek için yapabileceğiniz çok şey vardır, biz daha çok bağımsız olmaya yönelik hareketler olduğunu fark ediyoruz. Bunu, takip edilecek temelleri atmasından dolayı teşvik ediyoruz, bazı yasa ve kanunlar çıkarıldığında sizin haklarınız yenilenecektir. Karanlık Bireylerin kurnazlıkları siz ne olduğunu anlamadan onları yavaş yavaş uzaklaştırmıştır. Şimdi bilmeniz gerektiği gibi, her şeye sahiptiniz ama köleleştirilmenin eşiğindeydiniz, ancak bu artık mümkün değildir. Sizin özgürlüğünüzü almış olan kontrollerden serbest kalmanız çok uzun sürmeyecektir.

İlerleme Dünya’da her zaman yavaştır ancak yine de hala doğru yönde gidiyor. Bitiş zamanlarının gerçekten devam ettiğinin sinyallerini verecek olan olayların olmasını çok uzun beklemek zorunda kalmayacaksınız. Biz biliyoruz ki siz bizim varlığımızın çok daha önce Dünya’da olmasını arzu edersiniz, ama uzun vadede siz hiçbir şey kaybetmiş olmayacaksınız. Size söz verilmiş her şey sizi beklemektedir, ve olaylar karanlık Bireylerin onu engelleyemeyeceği şekilde sahne arkasında çok ilerlemiştir. Şimdiye kadar bizsiz başarmış olduğunuz şeyler dikkat çekicidir, ve sizin uyanışınız hala hızla büyümektedir. Bu bizim ortaya çıkışımızı insanlar için daha kolay kabul edilir kılacaktır, ve biz halen sizin liderlerinizle bunun hakkında konuşuyoruz. Açıkçası biz bunu onlarla yapmayı tercih ederiz ancak biz bu konuda kendi zaman sınırımızı belirledik. Eğer gerekirse biz İfşaatın çok fazla erteleme olmadan gerçekleştiğinden emin olmak için kendi işimizi yapacağız.

Genellikle bunu ne kadar süre yapmak durumunda olduklarını bilmeden görevlerinde sıkı çalışan Işık işçilerine karşı çok fazla hayranlığımız var. Herkes için dualitenin sonu yakınlaşıyor, ve onlar çok çalışmalarının karşılığı olduğunu öğrenecekler. Onlar ne kadar farklılık başardıklarını ve ne kadar ruha evrimleri için yardımcı olduklarını anladıkları zaman özverileri ödüllendirilecektir. Yükselişten sonra hayat çok daha kolay hale gelecektir, ve orada başa çıkmak için çatışma veya olumsuzluklar olmayacaktır. Eğer kendinize benzer bir ruhla birlikte olmanın nasıl bir şey olduğunu imajine edebilirseniz, onun ne kadar muhteşem bir şey olacağına ait bir ölçünüz olacaktır. O zamana kadar çok uzun zaman önce Işığa taşınmış olan İç Dünyadaki kız ve erkek kardeşlerinizle de tanışmış olacaksınız. Orada gerçekten çok büyük bir kutlama zamanı olacak ve doğal olarak biz de bunun bir parçası olacağız.

Sizin dualitenin dışına çıkmaktan dolayı yorgun ve endişeli olmanız mümkündür, ancak yolculuğunuzun tamamlanmış olduğunu sizin sezgisel olarak bilmeniz gerekir. Hala bitirmesi için karmik sorunlara sahip olan bazılarınız için bitiş zamanları oldukça heyecanlı olacaktır. Eski titreşimleri sizinle birlikte alamayacağınızdan dolayı doğru olarak bildiğiniz şeyi yapın. Bu sizin için çok kişisel bir şekilde uygulanıyor gibidir, ve eğer bundan emin değilseniz cevaplar içinde devam edebileceğiniz o sessiz zamanları bulmaya çalışın. Aslında siz bütün bilgiye içinizde sahipsiniz, ancak genellikle onları kullanmayı hatırlamıyorsunuz. Sadece egonuzun yolunuza çıkıp Yüksek Benliğinizi bastırmadığından emin olun ki o sizin eski haliniz adına hareket eder. Zamanla daha yüksek düzeyde bilinç elde ettikçe bu gibi durumlarla ilgili hiç bir sorununuz olmayacaktır.

Dünya’daki güç hala siz insanlarda yatmaktadır ki bu ilimunatinin sizin haklarınızı yanlış ve kokuşmuş bir şekilde elinizden almaya çalışmasının nedenidir. Bu sadece sizin ortak bir amaç ve güçlü bir niyetle bir araya gelmenize kadar sürer, ve bunun ne kadar enerji taşıdığını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Düşünce güçlüdür, ancak eğer amaçlarınızı ulaşabilmek için bir şansa sahip olacaksanız bunun inanç ile desteklenmesi gerekmektedir. Bir süre boyunca farklı barış hareketlerine katkıda bulundunuz, ve bu sizi onu kazanmaya çok yaklaştırdı. Dünya Barışı gelmek zorunda ve çok fazla sürmeden ilan edilecektir. Savaşlar salgın gibidir ve katılan ülkelere sefalet ve borçtan başka bir şey getirmez. Anlamsız savaşlardan dolayı parçalanmış aileleri ve sevdiklerinizin hayatlarını kaybetmelerini düşünün.

Size şunu söyleyebiliriz ki o kendi ülkelerine hizmet edenler yaşadıkları şeyin deneyiminden dolayı inançlarını yitirmiş hale gelmişlerdir. Ayrıca bu bilinç seviyelerindeki yükselmeyle hizmeti bırakmak isteyenlerin sayısı artmıştır. Savaş acımasız bir oyundur ve silah yapımındaki teknolojik ilerlemelerle daha yıkıcı hale gelmiştir. Diğer her şey gibi onunda gelecekte bir yeri yoktur, o varlığını sürdüremez ve tedavülden kalkması gerekir. Siz ve biz biliyoruz ki dünya barışını sağlamak için aynı enerji ortaya konulsaydı buna çok çok uzun yıllar önce sahip olabilirdiniz. Siz tam bir birlik içerisinde ve iyi bir yaşam standartından zevk alarak, yoksulluk ve ihtiyaç içerisinde olmadan yaşayabilirdiniz.

Tabii ki bizim hakkında konuştuğumuz barış her halukarda sizindir, ve tahmin edebileceğinizden çok daha hızlı gelecektir. Biz onu var edebilmek için sizin yetkililerinizle uzun zamandır çalışıyoruz, ve eğer mümkün olursa onu yıl bitmeden getirmeyi hedefliyoruz. Bu bizim yerine getirmemize izin verilen şeylerden biridir, ve bunu yapmaya muktediriz. Bizden hiç bir şey saklanamaz, ve biz aynı zamanda anlaşmalar hazırlanırken bize yalan söylenip söylenmediğini de biliriz. Biz o zamana kadar şimdinin tersi olarak her milleti ‘doğru’ insanların yönetiyor olacaklarını düşünüyoruz. Hepinizin geleceği ile oynamak için zaman yoktur, bu nedenle biz sadece pozitif düşünceli ve sizin kalpten çıkarlarınızı gözetenlerle çalışacağız.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve size özgürlüğünüzü geri getirmek için özenle ve dürüst çalışanlara teşekkür ederim.

Teşekkürler SaLuSa.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |