Home > > Matthew Ward - December 10, 2012

Matthew Ward - December 10, 2012

متیو ۲۰ آذر ۱۳۹۱

با دوردی عاشقانه از طرف همه روحهای حاضر در این ایستگاه ، من متیو هستم. همیشه این فصل مراسم و جشنهای مختلف مذهبی در جهان شما با احساسات شدید و متفاوتی همراه است. آنهایی که رشد فکری و روحی خوبی داشته اند ، سپاسگزار از برکات زندگی خود بوده از لحظات شادی و نشاط همراه با خانواده و دوستان خود ، لذت می برند. آنهایی که در تنهایی ، غم ، گرسنگی و بی پولی هستند ، چنین فقدانها را در زندگی خود بیشتر حس می کنند. دیدن اینکه در این فصل "نویدهای خوب برای همگان" روحهایی با قلبهایی گرم و دوست داشتنی در یاری به نیازمندان فعالند ، برای ما بسی شادی آور است.

امسال از دیدگاه نشاط بخشی با سالهای دیگر فرقی ندارد ، اگرچه انرژیهای این روزها تفاوتهای خیره کننده ای با سالهای پیش دارند. برترین و بالاترین ارتعاشاتی که میلیونها سال در جهان شما دیده نشده بود بر همگان اثر می گزارد ، درحالیکه بسیاری از مردم از آن سود می برند ، توده مردم در شرایط مناسبی نیستند. آخرین روزهای سال ۲۰۱۲ در حال سپری شدن هستند و انرژیهای منفی ناشی از دوگانگیها ، آخرین نفسهای عمیق خود را پیش از پایان قریب الوقوع خود می کشد.

بالاترین نگرانیها ، ناآرامیهای خاورمیانه با تهدید جنگ شیمیایی در سوریه ، تداوم تلغیظ پلاتینیوم در ایران ، تمرد در مصر ، ادامه دشمنی اسراییلیها و فلسطینیان است. تحرکات پرتاب موشک در کره شمالی ، اوضاع وخیم اقتصاد ملی در چندین کشور ، افزایش تعداد پناهندگان و گرفتاریهای مربوط به آنان ، جنگ و ستم در برخی کشورهای آفریقایی ، اقدامات خشونت آمیز گاه و بی گاه در اطراف و اکناف جهان ، فساد در حکومتها و شرکتهای بزرگ چند ملیتی نیز همچنان وجود دارند.

بدون تردید ، آنچه که ما در مورد شرایط فعلی جهان گفتیم دلیلی برای تعدیل و کوتاه کردن تعطیلات شما نخواهند بود ، ولی به شما اطمینان می دهیم که اقدامات خوبی برای همه موارد در شرف انجام هستند! در مورد بزرگترین نگرانی ، اگر بنا به استفاده از سلاحهای شیمیایی شود ، خانواده کیهانی ما آنها را بی اثر نموده از کار خواهند انداخت.

روی ۱۲ و ۲۱ دسامبر از دیرباز بعنوان تاریخهای مهم و اساسی سیاره شما بشمار می رفت. جهت اطمینان ، امواج انرژی بزرگی که بواسطه همترازی سیاره ای می تابند از اهمیت وافری برخوردارند ، ولی کره زمین در مسیر عروج خود در معرض امواج پی در پی سطوح ارتعاشی بالاتر برای بیش از ۷۰ سال قرار داشته. این امر همچنان در سرتاسر مسیر او در چگالی چهارم به سوی مقصد نهایی او در بعد پنجم ، جایی که سیاره و گایا (روح او) که بدن یک سیاره را بخود گرفت ، ادامه خواهد داشت.

بهمین دلیل ما ظهور هیچ پدیده سرنوشت سازی را که همه جهان را در بر گیرد در روز ۲۱ دسامبر نمی بینیم. هر کسی موجودی منحصر بفرد بوده و تجربه ی ویژه خود را در آن روز خواهد داشت ، درست بهمان شیوه ای که هر روز دیگر عروج کره زمین داشته. برخی ممکن است واکنشهای قوی انرژیکی داشته باشند در حالیکه بقیه احتمالا" هیچ چیز غیر عادی حس نکنند.

روحهایی که عاشقانه دوستتان داریم ، لطفا" اگر چیز ژرفی حس نکردید دلسرد نشوید! چرا که شدت تابش نور به زمین افزایش یافته و بهمین ترتیب هوشیاری و آگاهی عرفانی شما. بدنهای شما به تغییرات ناشی از تبدیل سلولهای کربن به کریستالین بخوبی واکنش نشان داده خود را تنظیم کرده اند. شما نیازی به پدیده ای شگفت انگیز برای نزدیک شدن به آستانه عصر زرین زمین ندارید!

در شادی ما شریک باشید. بواسطه پیشرفتهای اخیر در خط زمان شما که موجب شده تعداد بسیار بیشتری از روحها همراه جسم موجود خود ، زمین را در عصر زرین همراهی کنند! خدارند در سطح روحی ، طومار روحهاینیاکان شما را پذیرفته که "مشارکت" کنند با فرزندان و نوادگانشان که چنیندلاورانه مبارزه می کنند تا خود را از احساساتی که محدود کننده دریافت نوراست ، محروم کنند.

احساساتی که ، ریشه در تاریکی نداشته و به کسی بجز بخود صدمه نزده ،ناشی از تداوم و یا شدت دلتنگی ، ندامت ، گناه ، قضاوت ، ناامیدی ومشکلات حاصل از باورهای نادرستی است که به آنها آموزش داده شده ، هستند. همه آنها می توانند تبدیل به نور شوند با تمرکز انرژی روحهای تکامل یافته تر (نیاکان شما) مشارکت کننده. برخی از آنها در جمع شما زیسته و بقیه الهام بخش فرزندان و نوادگان خود که آنجایند هستند ، تا بفرستند عشق - نور به آنهایی که به این کمک اضافی برای پشت سرگذاشتن احساسات مضرشان نیاز دارند.

بهمان شگرفی که اثر عشق بی قید و شرط است ، ما می دانیم که شما تمایل شدید دارید تا شاهد به حقیقت پیوستن قولهای دیربن در باره تغییرات باشید. شما در سطح روحی خود می دانید که تغییر و تبدیل جهان شما با گستردگی و سرعت حیرت آوری در جریان است ، ولی آگاهانه بی تاب و حتی در مواقعی در تردید هستید. لطفا" درک کنید در ضمن اینکه ارتعاشات پایین ساطع شده از تاریکیها نمی توانند به عصر زرین وارد شوند ، نتیجه میلیونها سال اعمال سیاهکاران نیز بسادگی قابل ترمیم و شفابخشی نخواهد بود مگر طی سفر کره زمین در دوران بعد چهارم که اشباع شده و مملو از ارتعاشات نورانی است.

عملیات بسیار زیادی روی کره زمین در جهت ترمیم و اصلاح به پایان رسیده. رسانه های گروهی در بسیاری موارد افشاگر فساد بوده اند و تلاشهایی در پشت پرده ها در جریان است که بزودی به آگاهی همگان خواهد رسید. نمایندگان خانواده فرازمینی ما در حال مذاکره درباره شرایط و اوضاع حیاتی صلح با برخی از رهبران شما هستند. پروژه های زیست محیطی نیز آغاز خواهند شد بمجرد اینکه اقدامات لازم در مورد مسایلی که از الویت برخوردار بوده و ما آنها را در پیام اخیر خود (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۲) برشمردیم ، صورت گیرند. و بلی ، عالیترین شورای کیهانی هنوز در انتظار "فرمان" خداوند برای معرفی رسمی اعضاٌ خانواده فضایی هستند.

عزیزان ، ما می دانیم که شما علاقمند به دانستن زمانبندی کارها هستید و اگر ما می توانستیم آنرا بگوییم ، در نهایت خرسندی قلبی این کار را انجام می دادیم. ولی ما نمی دانیم. همه آنچه که در حال حاضر می توانیم بکنیم اینست که اطمینانی که پیش از این داده ایم تکرار کنیم که در پیوستار ، خلقت بهشت راستینی که جهانی مملو از عشق - نور ، جایی که همه کس در هماهنگی با طبیعت زیسته از یگانگی عالم وجود آگاه است ، می سازد ، قطعیت کامل دارد.

خانواده ما که عاشقانه دوستتان داریم ، شما بسیار به خط پایانی بعد سوم نزدیک هستید - پیروزیهای بزرگ کیهانی غیر قابل پیش بینی هستند! همه موجودات نورانی در همه جا شما را عاشق گونه دوست داشته نهایت افتخار و احترام را بر همه شما قایلند.

______________________________________

با عشق و صلح

سوزان وارد


Website: The Matthew Books
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید

Att: Behi

arcturian.nation@gmail.comShare |