Home > > Montague Keen - March 2, 2014

Montague Keen - March 2, 2014

مونتاگ کین – روز یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

ورونیکا، عزیزم ، زمانی که در پروژه خطوط لی (ley lines) شروع به کار کردی ، حتی یک در میلیون هم تصورش را نمی کردی که چنین نتایج شگفت انگیزی در پی داشته باشد. هر روز صدها نفر دیگر به این جمع اضافه می شوند. امروز وقتی به تو گفته شد که بودایی ها نیز در از میان بردن انرژی تیره ای که دنیای شما را در خود فرو برده شرکت می کنند ، اشکهایت سرازیر شدند. وقتی انسانهای نورانی با یکدیگر کار می کنند ، معجزه می شود. و این چیزی است که می توانی انتظارش را داشته باشی. پیش از مبادرت به هر کاری ابتدا می باید بر روی خطوط لی کار می شد. عزیزم ، همانطور که می دانی ، همیشه باید زمینه را فراهم کرد. انرژی ای که با نیت و تمرکز انسانهای نیک ، آزاد گردید ، انرژی بیشتری به پروژه های دیگر ما خواهد داد. ما در مسیر درست قرار داریم. تردیدی در این باره نداشته باش. خیراندیشی افرادی که گرد هم آمده اند ، پروژه های ما را به موفقیت می رساند. خیلی مهم بود که مردم نسبت به این انرژی شناخت پیدا کنند و اینکه چگونه آن را بر عیله انسانها به کار برده اند.

سرانجام زندگی در همه چیز شکوفا می شود و انسان به اوج توانمندی خود می رسد. زمین بهبود یافته و بار دیگر غذای خوب و سالم به بار خواهد آورد. و به این ترتیب مردم از آن همه مواد شیمیایی که در طی دوران تاریکی مجبور به تحمل بودند ، رها می شوند. شما نخستین گامها را برداشته اید و ما راه را به شما نشان خواهیم داد.

ارتعاش خود را با خشم و کینه نسبت به آنهایی که شما را به اسارت در آوردند ، پایین نیاورید. هرچند که آنان همچنان نقشه های پلید خود را برای از میان بردن سیاره تان ادامه می دهند. یادتان باشد آنهایی که اولین نقشه ها را طرح کردند ، مدتهای مدید است که زمین را ترک گفته اند. ارتعاش خود را تا جایی که برایتان امکان دارد افزایش دهید. به این ترتیب از خودتان و آنچه به شما تعلق دارد محافظت خواهید کرد. عده زیادی از نیروهای تاریکی پیش ازاین سیاره شما را ترک گفته اند ، بسیاری نیزاز روی ناچاری در تلاش برای ترک آن هستند. اما عده ای از آنها هرگز شکست را نخواهند پذیرفت به هرقیمتی که هست تا پایان کار می مانند. بنابراین از هرگونه تعامل و برانگیختن آنها بپرهیزید. فقط با آنها خداحافظی کنید.

به آینده امیدوار باشید و گذشته را پشت سر بگذارید. آنچه می باید بر آن تمرکز کنید ، آغازی دوباره است و اینکه چگونه دنیایی با صلح وهمبستگی میان انسانها پدید آورید.

از سوی موجودات دیگری که آماده و گوش به زنگ هستند ، کمک فراوان دریافت خواهید کرد. آنها آماده و خواهان آن هستند که با تکنولوژی خود و دانشی که شما را شگفت زده می کند ، به یاری تان بیایند. و آن فراتر از هر چیزی است که بتوانید تصور کنید. انسانها دیگر هرگز مجبور نخواهند بود که فقط برای زنده ماندن به سختی کار کنند. و این موضوع به گذشته خواهد پیوست. زندگی همان چیزی می شود که قرار بود باشد. می دانم در حال حاضر تصور یک زندگی بدون استرس، دشوار است. البته همه این استرس ها ساختگی هستند: توسط بانکها ایجاد شده اند و بیماری هایی که در آزمایشگاهها به وجود آمده اند و نیز جنگهای عمدی که در جهت نابودی زندگی های زیادی به کار می رفت. دیگر هرگز اجازه وقوع دوباره آنها ، داده نخواهد شد. دیگر در حضور نور ، این امر ممکن نخواهد بود. در انتظار لذت بردن دوباره از نور واقعی خورشید باشید. گرچه آنها همه پرتوهای شفابخش خورشید را مسدود کرده اند ، این سدها برداشته خواهند شد و همه چیز دوباره آنچنان که باید به اوج شکوفایی خود می رسد. این چیزی است که برایش کار می کنید و نخستین گامها را برای آن برداشته اید.

لطفا حواستان به آنچه می خورید ومی آشامید، باشد. آن حروف ریز چاپی که ترجیح می دهند آنها را نبینید را ، بخوانید. هر چه بشتر برای یک محصول تبلیغ می شود ، بیشتر باید به آن مشکوک شوید. چرا با این شدت از شما می خواهند آن را مصرف کنید؟ در غذاهایی که تمایل به خوردن آنها دارید ، مواد بیماری زای پنهان وجود دارد. دوران خطرناکی است. سیاهکاران سخت در تلاشند تا شما را در خواب نگه دارند. فریب تبلیغات شان را نخورید. در هیچ موردی نمی توان به آنها اعتماد کرد. از راهنمایان خود کمک بخواهید.

خدایان دروغین که برای پنهان کردن حقیقت به کار برده می شدند را رها کنید. نور حقیقت در وجود همه شما هست. شما اکنون در حال کشف دوباره آن در خود و دیگران هستید. نوری که در واقع نور خدای عشق است. همه چیز طوری طراحی شده بود تا این حقیقت از دید شما پنهان بماند. مادیات را به گونه ای جلوه دادند که جای عشق واقعی را بگیرد. عزیزم ، من و تو این واقعیت را می دانیم که وقتی همدیگر را دوست داشته باشید ، می توانید هرآنچه که در زندگی آرزویش را دارید ، داشته باشید. عشق همه چیز است و هیچ ثروتی هرگز نمی تواند جای آن را بگیرد. آنهایی که دوستشان داشته اید هرگز شما را ترک نمی کنند زیرا پیوند عشق حقیقی، جاودانه است.

در چهار هفته گذشته ، مسیری طولانی را طی کردید. با این سرعت بزودی همه تغییرات را انجام خواهید داد. اکنون هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. هنوز وضعیت ریه های ورونیکا نگران کننده است و او به استراحت بیشتری نیاز دارد. در حال حاضر هوای سرد برایش اصلا خوب نیست.

از شما می خواهم همچنان بر روی خطوط لی به خوبی کار کنید. باید صبر کنیم و ببینیم هفته آینده چه پیش می آید. شاید بتوانبم جلوتر برویم.

شاد باشید و بدانید تلاشهای شما همه آن چیزهایی که حتی تصورش را نمی کردید ، برایتان به ارمغان می آورد.

عزیزم، آرام باش ، ما موفق خواهیم شد.

دوستدار همیشگی تو، مونتی.

یادداشتی از ورونیکا کین

از اینکه چند روز پیش ، ویدئوی طلوع خورشید در «تور Tor» گلاستونبری برای چند ساعتی برداشته شد و باعث سردرگمی گردید ، عذرخواهی می کنیم. در واقع به این دلیل بود که شخص فیلمبردار، می خواست نام او حذف شود. گرچه او همچنان عضو گروه ماست ، ما کاملا علت درخواست او را درک کرده و با کمال میل خواسته او را اجابت کردیم. ما از او به خاطر تهیه این فیلم تاریخی سپاسگزاریم.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |