Home > > Montague Keen - September 29, 2013

Montague Keen - September 29, 2013

مونتاگ کین ، ۷ مهر ماه ۱۳۹۲

برای بهتر شدن دنیا ، می باید آگاهی انسانها را تغییر داد - آلبرت اینشتین

دارد این اتفاق می افتد ، دوستان من. شما با افزودن به آگاهی عده زیادی از مردم ، کار فوق العاده ای انجام می دهید. به اطرافتان نگاهی بیندازید تا واکنش توطئه گران را در این باره ببینید. آنها هم اکنون بی وقفه با انتشار مواد شیمیایی آلوده در آسمان ( chemtrail) در تلاشند تا انسانها را تحت کنترل نگه دارند. شاهد عملیات گمراه کننده آنها یکی پس از دیگری هستید. آنها بی محابا تلاش می کنند تا با ایجاد ترس ، شما را به دست کشیدن از آزادی های ارزشمندتان وادار نمایند. لطفا فریب تبلیغاتشان را نخورید. آنها برای ایجاد وحشت وهراس ، از کشتن هرتعدادی که لازم بدانند ، تردیدی به خود راه نمی دهند. این را بدانید: آنها از شما بیدارشدگان در هراسند.

شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ، اما اگر محکم و با شهامت باشید ، همه چیز به دست می آورید. شما ۹۹% هستید ، همگی با هم بپا خاسته اید ، با این باور در قلبهایتان که برگزیده شده اید برای آن بیداری بزرگ که به بازگشت صلح و هماهنگی می انجامد و به برچیده شدن هرآنچه که شما را در بردگی و تیرگی نگه می داشت. روز شما فرا رسیده است. خواهید دانست که هستید و با شما چه کرده اند. انسانها گرد هم می آیند وهیچ اختلافی هرگز دوباره شما را از هم جدا نخواهد کرد.

« حقیقت» مذاهب آشکار خواهد شد: اینکه همگی ساخته بشر بوده و طراحی شده اند تا شما را تحت کنترل و ترس نگه دارند. از آنها به منظورایجاد دلایلی برای ترس از مردمی استفاده شد که به مذهب شما تعلق نداشتند. از آنها برای جنگ و بدبختی عده زیادی استفاده شد. این موضوع باید همین حالا متوقف شود. نخستین کسی باشید که با شهامت می گوید :« ازهیچکس به خاطر عقیده ای که بر می گزیند ، نمی ترسم.» تنها می باید آنهایی که مذهب را برای تحمیل خواسته خود به دیگران به کار می برند ، با دقت در نظر گرفته واز آنها خواسته شود تا خود را با دوران جدید صلح ، وفق دهند.

تغییر اتفاق می افتد ، آنچنان که قرار بود اتفاق بیفتد و متوقف نخواهد شد. تمام پولهای دنیا نمی توانند مانع وقوع آن شوند. توطئه گران هیچ انتخابی در این مورد ندارند. ذهنی برتر از ذهن آنها این جریان را براه انداخته و مراقب آن است. این اتفاق خواهد افتاد. اصلاحاتی بر روی DNA و آگاهی شما در حال انجام است تا بتوانید با بسیاری از تغییراتی که با آنها روبرو می شوید، کنار بیایید. همه شما که اکنون تحقیقات خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و آنها را در امرانتقال یاری می نمایید ، در حال انجام کار باشکوهی هستید.

جسم شما قوی تر می شود. هجوم مواد شیمیایی که مجبور به تحمل آنها بودید ، برداشته می شود. وقتی هوای پاکیزه برای نفس کشیدن و غذای خوب برای خوردن وجود داشته باشد ، زندگی بر روی زمین خیلی فرق خواهد کرد. بیماری که ساخته بشر است و برای پایین نگه داشتن شما طراحی شده است ، به خاطره ای از دوران تیرگی بدل خواهد شد. در تمام کشورها مراکزی خواهیم داشت تا برای زیستنی ارزشمند بر روی زمین شما را یاری کنند. زندگی تجربه ای زیبا خواهد شد بر روی زمینی که زیبایی اش از دید شما پنهان شده بود.

هنگامی که به روح بر می گردید ، همه چیز روشن و آشکار می شود. آنگاه با وحشت می بینید برای ایجاد «نظم نوین جهانی» بر سرعده بی شماری ازانسانهای بیگناه چه آورده اند. نظمی که در آن نوع بشر برده ای بیش نیست و تنها علت وجودی اش اطاعت از هوسهای توطئه گران است. به این موضوع خاتمه داده خواهد شد و هرگز دوباره اتفاق نخواهد افتاد. زمین بخشی از کائنات است و نمی تواند تحت سلطه توطئه گران قرار بگیرد ، زیرا به آنان تعلق ندارد.

بدون کمک شما ، آنها ناکارآمد هستند. شما قدرتش را دارید که کشتار را متوقف کرده و صلح را به جهان بیاورید. آیا برای انجام کاری که از شما خواسته شده است آماده اید؟ زیرا این ماموریت شما بر روی زمین است. پیش از آنکه به زمین برگردید در باره اش توافق کرده بودید . ما در دنیای روح مراقب هر حرکت ، هر اندیشه وهر کلامی هستیم که توطئه گران برزبان می آورند. ما از نقشه های آنها خبر داریم ، برای همین به شما آگاهی می دهیم.آنهایی که ماموریتهای ویژه دارند ، بدون تردید زمان انجام ماموریت شان فرا رسیده است. شما در قلبتان می دانید که هستید و چه انتظاری از شما می رود. شما پدیدآورندگان «عصر جدید روشنایی» هستید. مهم نیست که در کدام کشور اقامت دارید. اگر هماهنگ و متحد باشید تمام موانع دروغینی که توطئه گران برای تفرقه انداختن میان شما ایجاد کرده بودند ، از میان می رود. هیچ چیزی برای ترسیدن شما وجود ندارد مگر خود ترس.

ورونیکا ، عزیزم ، اخیرا وقتی با آن خانمهای دوست داشتنی ایرلندی صحبت می کردی ، به شدت غمگین شدی. آنها سرسختانه معتقد بودند که برچیده شدن سلطه واتیکان برای آنها و برای ایرلند اهمیت زیادی دارد. اما شوکه شدی وقتی که فهمیدی با آنکه آنها سعی می کنند ظواهر واتیکان را کنار بگذارند ، هنوزبه عقاید باطل این نهاد فاسد که با تعالیم خود به آنها القا کرده است ، وابسته اند. آنها باید بفهمند و با این واقعیت روبرو شوند که اصولی که به آنها تعلیم داده شد ، غلط است. زیرا جهنم و چیزهایی از این قبیل وجود ندارد. وقتی صلیب رسم می کنند ، خود را در معرض ابعاد پایین تر قرار می دهند. می باید محکم و مطمئن باشید. عشق و تنها عشق همه آن چیزی است که به آن نیاز دارید.

ارسال امواج مغزی بی اجازه و بدون اطلاع در مورد عده زیادی از شما به کار می رود تا مانع فعال بودن شما شوند. مهم است که از یکدیگر حمایت کرده و به آنهایی که مورد حمله قرار گرفته و از آن بی اطلاع هستند ، کمک کنید. شاید به نظر برسد که آنها تحت نفوذ قرار گرفته اند. ممکن است آنها تغییر کنند و این تغییر توسط کسانی که در مورد چنین رویدادهایی هشیار و آگاه هستند مود ملاحظه قرار بگیرد. وقتی در این حال بسر می برند ، آنچه می گویند را نشنیده بگیرید و فراموش کنید. زیرا اینها حرفهای خودشان نیست. این حرفها را توطئه گران به آنها می آموزند. همیشه مراقب این موضوع باشید وگرنه به این دام می افتید که آنچه کنترل کننده ها و یا هرکس دیگری تحت هرعنوانی می گویند را باور کنید. توطئه گران برای بقا و سلطه خود تا هر کجا که بتوانند پیش می روند. تاسف آوراست اما انرژی باارزش خود را در راه خشم و انتقام به هدر ندهید. زیرا چنین واکنشی متعلق به بعد سوم است. از طرفی شما آگاهی خود را به سطح بالاتری از وجود برده اید. شما بالاتر از تمام آن افکار و اعمال مربوط به بعد سوم قرار دارید.

هرقدر که به نور نزدیک می شوید، اینها برایتان به خوبی روشن می شود. پس از آن ، ما در این سوی زندگی می توانیم به طور آشکار با شما دیدار کنیم. ما دیده خواهیم شد و با شما صحبت خواهیم کرد. تمام موانع برداشته خواهند شد. عشق و باور به توانمندی ذاتی شما این امر را ممکن می سازد. آنانکه قرار است برروی زمین باقی بمانند ، خواهند ماند. اما آنانکه از زمین نیستند ، هیچ گزینه ای به جز رفتن ندارند. زیرا آنها با وجود انرژی«نور» قادر به ادامه حیات نیستند. چهره واقعی آنها نمایان می شود و دیگر نمی توانند به داشتن یک ظاهر انسانی وانمود کنند.

می باید باهم ، با عشق در قلبهایتان به پیش بروید ، همچنانکه به همنوعان خود از نور ، در همه جای دنیا خوشامد می گویید. یک خانواده بزرگ و شادمان از نور وعشق. این ماموریت شماست. شما به هدف خود خواهید رسید. ما همیشه با شما هستیم.

ورونیکا ، پذیرای تغییراتی باش که تجربه می کنی ، زیرا همه اینها بخشی از فرایند بیداری است. عشق من همیشه همراه توست.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز
Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.comShare |