Home > > Montague Keen - 16 March, 2014

Montague Keen - 16 March, 2014

مونتاگ کین- ۲۵ اسفند ۱۳۹۲

دوستان من ، بار دیگر زمان عمل فرا رسیده است. هرچند که کار در گلاستونبری را همچنان ادامه می دهیم ، باید طرح های دیگر را نیز به پیش ببریم. امروز از شما می خواهم که به خطوط عظیم لی LEY LINES در «رم» نگاهی بیندازید. دوستان من ، وقتی می گویم خطوط لی مهم هستند ، لطفا باورکنید. آنها راه ورود به دنیای صلح آمیز هستند. ورونیکا در این باره مطالعه کرده و پیشنهاد می کند شما نیز نگاهی به این مطلب بیندازید:

شیطان: هولوکاست واتیکان- بخش 1

اگر به اندازه کافی حوصله اش را دارید ، بهتر است همه بخش های آن را بخوانید. هشت OBELISK (ستون هرمی شکل سنگی) مصری در رم قرار دارند. از خودتان پرسیده اید که چرا؟

چرا آنها نیاز دارند تمام دانش باستان را تحت کنترل خود در آورند؟

چرا آنها نمی گذارند مردمی که ادعای خدمت به آنها را دارند ، به این منابع دسترسی پیدا کنند؟ این مطلب به شما کمک می کند به روشنی ببینید با شما چه کرده اند. دوران بی خیالی بسرآمده است. شما برای بقای خود در حال نبرد هستید. شما با هم می توانید کوهها را جا به جا کنید. اکنون می باید کوهی که مانع رسیدن نور به شما شد ه است را از جای برکنید. با این کار چشمان تان بر روی آنچه هوشمندانه از شما پنهان کرده بودند ، باز خواهد شد. اکنون زمان روبرو شدن با واقعیت هاست. اگر شما اقدام نکنید هیچ چیز عوض نمی شود. رویارویی باحقیقت می تواند برای بسیاری از شما دشوار و دردناک باشد اما این کار برای رفتن به پیش لازم است.

نقشه خطوط لی و تمام اطلاعات مورد نیاز برای شما فراهم خواهد شد تا با ذهن خود این انرژی را به نفع تمام بشریت آزاد کنید. از شما می خواهم که در VERNAL EQUINOX ( روز عید بشارت در 25 مارس 2014 ) و یا در حوالی آنروز ، هر طور که برایتان امکان دارد بر روی این موضوع تمرکز کنید. این کار تلاش بسیار زیادی می طلبد ، زیرا امر بسیار عظیمی است. آنچه ما با صلح و قدرت در حال انجام آن هستیم ، به کار بردن ذهن و روحمان برای آزاد سازی خطوط معنوی انرژی است که شما را به مبدا هستی پیوند می دهد.

وقتی این انرژی از شما گرفته شد ، شما به تیرگی فرورفتید. اکنون ما در عالم روح ، چگونگی بازگرداندن این نور را به شما نشان می دهیم. اگر با ما کار کنید ، تغییراتی ایجاد خواهید کرد که بشریت را از اسارت خواهد رهانید. ما مناطقی که در دنیای شما تحت کنترل بوده اند رامشخص کرده و بتدریج برای ایجاد دنیایی صلح آمیز برای همگان تلاش می کنیم. آنچه که در این زمان بر شما تحمیل کرده اند ، نهایت شرارت است. تنها ابلهان و آنهایی که ذهن کنترل شده دارند ، آنچه به عنوان حقیقت به شما گفته می شود را باور می کنند. ۲۰۱۴ سال بازگشت صلح و حقیقت خواهد بود. وقتی جریان خون دررگهایتان متوقف شود ، بیمارخواهید شد. به همین ترتیب انسداد جریان انرژی در خطوط لی ، به دنیایی بسیار مریض منجر می شود. شما می باید آن را درمان کنید. مطمئن هستم که تعداد بیشتری از شما در این زمان به ما خواهند پیوست. ما با همدیگر موفق خواهیم شد. شما در می یابید که برداشتن انسدادها در رم انرژی بسیارزیادی می طلبد. برای همین لازم است که همگی با ذهن پاک و خلوص نیت برای اصلاح بشریت تلاش کنیم.

وقتی درباره انرژی های تیره ای که به تازگی وارد دنیایتان شده اند تا سبب اضطراب ، نا امیدی ، درماندگی و تمایل به خودکشی شوند حرف زدیم ، بسیاری از شما از جاهای مختلف دنیا برای ورونیکا نوشتید که شما نیزچنین پدیده ای را تجربه کرده اید. این ثابت می کند که انرژی تیره ای را برای ایجاد استرس و ترس به کار گرفته اند. مراقب چنین تجاوزهایی به زندگی خود باشید. آنچه را که تجربه می کنید ، با دیگران در میان بگذارید. شما در زمانه بسیارسختی بسر می برید. آنها از هرگونه تیرگی و شرارت سود می برند تا مانع بازگشت نور شوند.

برای پیشرفت موفقیت آمیز می باید که با هم باشید و یافته های خود را به اشتراک بگذارید. به دیگران کمک کنید تا آنچه که قصد انجام آن را داریم ، درک کنند. عده ای از شما برای رهبری به این دنیا آمده اند ، آنها به پیش خواهند آمد و راه را به شما نشان خواهند داد. این افراد در همه جا ظاهر می شوند و شما را هدایت خواهند کرد.

در برابر آنهایی که به تازگی در حال بیدار شدن هستند ، صبور باشید. بسیاری از آنها می ترسند و هنوز در افکار بعد سومی خود بسر می برند و از نزدیک شدن به آنچه که به نظرشان ناشناخته می آید هراس دارند. قبول کنید که این یک گام بزرگ است اما گامی است که باید بی درنگ برداشته شود ، زیرا زمان سیاهکاران رو به پایان است. همه آن طلاهایی که در طی سالیان بر روی هم انباشتند ، دیگر به دردشان نمی خورد. برای همین در تلاشند تا جنگهای بیشتری برافروزند ، با این امید که وقت بیشتری برای خود بخرند. اما اکنون زمان توقف کشتارها و اتحاد انسانها برای کارکردن با یکدیگراست.

برای دریافت راهنمایی و بینش برای آنچه که لازم است انجام دهید ، مدیتیشن کنید. شما راهنمایی خواهید شد. ما در عالم روح ، با شما همکاری می کنیم . هنگامی که نور باز گردد ، ارتباط بیشتری میان هر دو سوی زندگی برقرار خواهد شد و به درک بهتری از آنچه که مرگ می نامید و معنای حقیقی آن نائل خواهید شد. ما هرگز شما را ترک نخواهیم کرد. ما مراقب شما و در کنارتان هستیم.

برای چگونگی کار برروی خطوط لی طرحی بریزید. تصمیم بگیرید کی و کجا همدیگر را ملاقات کنید و غیره. همواره با این باور که موفق خواهید شد ، از طریق ذهن و روح با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. زیرا هیچ چیز نمی تواند شما را متوقف کند. سیاهکاران با هیچ حیله و نیرنگی نمی توانند مانع شما شوند. زیرا این کار بر همه امور دیگر مقدم است.

یادتان باشد که « همه راهها به رم ختم می شوند.» حالا معلوم شده است که چرا.

ما در مسیر خودمان هستیم ، یک سپاه نور که تیرگی و فساد را برملا کرده و راه بازگشت نور را روشن می کنیم. شادمان باشید ، زیرا به همین خاطردر حال حاضر روی زمین هستید. این هدف زندگی شماست.

عزیزم ، آشفتگی های کوچک در خانه برای این ایجاد می شوند تا تو را ناراحت کنند. به تو کمک خواهد شد تا دوباره همه چیز را درست کنی. کار بر روی خطوط لی را یک ماجرای بزرگ ببین که پیامدهای آن تاریخ ساز خواهد بود. با این کار، سیاره یکپارچگی خود را به دست خواهد آورد.

دوستدار همیشگی تو ، مونتی.

مترجم: مهناز


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnaz

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |