Home > > Montague Keen - August 26, 2012

Montague Keen - August 26, 2012

مونتاگ کین ۵ شهریور ۱۳۹۱

ورونیکا ، عزیزم (خطاب به همسرش) نتایج عملیات ما برای جلوگیری از آغاز جنگ جهانی سوم روزبروز واضح تر می شود. حاکمان جهانخوار (Cabal) ناامید (از امکان شروع جنگ) شده اند. مردم شروع به صحبت و افشا کردن آنچه که حاکمان جهانخوار (Cabal) برای نابودی و کنترل بشریت نموده است ، کرده اند. برخی نمی توانند بیش از این با احساس گناه بر آنچه که وقتی تحت کنترل حاکمان جهانخوار و زیر بار زور انجام داده اند کنار بیایند. بسیاری در شرایطی قرار داده شده اند که سوٌ استفاده های شیطانی برایشان قابل قبول بود. آنها احمقانه (از این کار) لذت می بردند ، غافل از اینکه (همه کارهایشان) ضبط و ثبت شده و بر علیه خودشان که اشخاص بظاهر محترمی بودند بمنظور اعمال فشار و وادار کردنشان به اطاعت از حاکمان جهانخوار و یا نابودی زندگیشان بکار می رفت. این روش برای نسلهای پی در پی و تا به امروز بکار گرفته شده است. آنها باور کرده بودند که عضو باشگاه منحصر بفرد و خاصی شده اند. آنها علامت لوسیفر (Lucifer) را که (نام دیگر شیطان است) نشان می دادند که بگویند از عضویت در آن شادند. آنها خود را برتر از (دیگر مردم) و بقیه را سطح پایین ، مصرف کردنی (کشتنی) و فانی می دیدند.

اکنون دیگر نمی توان به بشریت به این سادگیها دروغ گفت. دیدن اینهمه مردم که نسبت به حقایق بیدار می شوند بسیار خوشایند است. آنها بروشنی می بینند که چه وقتی به آنها دروغ گفته می شود. باهوش ترین جاعلان و دروغپردازان از افشا شدن و کشف حقایق در امان نیستند ، چه نور و راستی در حال گسترش است ، بدون توجه به حاکمان جهانخوار که برای اولین بار (در تاریخ) همراه نقشه های محرمانه شیطانیشان فاش شده اند. نوع بشر در حال بیداری نسبت به این تقلبهای مالی عظیم بوده ، بروشنی شروع به دیدن کسانی که به آنها خیانت ورزیده و دانسته بشریت را بدست سرکوبگران سپرده اند ، نموده است. (جنایت اصلی) آنها تدوین تاریخ دروغین جهان و جایگزینی آن بصورت بافتی از دروغ و حفاظت دقیق آنست. راز این تقلبها اکنون افشا شده است.

ایرلند و ایرلندی بیشترین رنجها را از این تقلبها برده اند و تا به امروز نیز در رنجند. ایرلندی باستان که در نهایت مسرت در دیگر کشورها ساکن شده ، علم و دانش عظیم خود را به مردم آن کشورها عرضه داشته اند ، از تمام کتابهای تاریخ شما پاک شده اند. در آن روزهای باستانی ، بشر می دانست که قدرت چه کارهایی را دارد. مردم از چیزی نترسیده به آنچه که بودند اطمینان داشتند. زمان زیادی برای واتیکان طول کشید تا آنکه توانست مردم ایرلند را سرکوب و تحت کنترل خود درآورد. اینک که همه حقایق در برابر آنهاست ، بروشنی می توانند به بینند که چه بر سر آنها و همه نوع بشر آمده. هرکسی که روی این کره زندگی کرده بسبب نتایج اقدامات حاکمان جهانخوار (Cabal) رنج برده است.

اکنون زمان آن فرا رسیده که موارد غلط تصحیح گردند. شگفت انگیز است که این تقلبها توانستند برای مدتی چنین طولانی از کشف شدن بگریزند. تبلیغات وسیعی بصورت گسترده بکار گرفته شده تا توهمات اشتباه آمیز نسبت به همه چیز بوجود آورند که البته بدقت طراحی و برنامه ریزی شده بود. در انتظار راهنمایی از کسانی که به شما آموخته اند که رهبران شمایند نباشید. این تصمیم هریک از شماست که مسٌولیت بعهده گیرید. خودتان بدنبال کشف حقایق باشید. با شما در نهایت بدی رفتار و از شما بمنظور تسلی حرص و آز حاکمان جهانخوار سوٌ استفاده شده است.

حالا شما مدارک تعداد زیادی از بانکداران (در کشورهای غربی) را دارید که دستگیر و مجبور شده اند پاسخگوی اعمالشان باشند ، ولی این اخبار در روزنامه ها و تلویزیونهای شما نیست. سٌوال کنید چرا این اطلاعات از شما پنهان نگاه داشته شده. این یکی از نمونه های بارز سیستم کنترل است که شما پذیرفته اید. شما لیاقت دانستن حقایق را دارید. نیرو و قدرت خود را باز پس بگیرید. شما غیر قابل شکست هستید وقتی که متحد شوید.

برای ما خوشحالی بزرگی است که به بینیم شما گرد هم آمده ، دانسته هایتان را ارایه داده یکدیگر را حمایت می کنید. در این آخرین مراحل انتقال (به طبقه بالاتر عرفان و نور) ، کاش می توانستم نقشه های خودمان را برایتان تشریح کنم ولی در شرایط فعلی محرمانه داشتن آنها مهم است. شما همگی راه درازی را طی کرده اید و برخی از شما در مواقعی بشدت آزمایش شده اید ، شما با دانستن اینکه حقایق شما را آزاد خواهد کرد ، با استکام استقامت کرده اید. همه چیز برای استقرار مجدد صلح در جهان شما بدرستی بکار گرفته خواهد شد. بشریت در هماهنگی کامل در کنار یکدیگر زندگی خواهند کرد ، همانند زمانهای باستان. زندگی که شما تا کنون داشته اید بصورت عصر تاریکیها دیده می شود.

خنده انرژی شگفت انگیزی تولید کرده بهترین درمانهاست. در جایی که خنده هست شما ترس نخواهید یافت. خانواده ای با یکدیگر بخندند با یکدیگر خواهند ماند (از یکدیگر جدا نخواهند شد). همه شما عضوی از یک گروه عظیم هستید. مهم نیست در چه کشوری زندگی می کنید ، شما با تلاشی یگانه در حال پاکسازی حاکمان جهانخوار (Cabal) برای همیشه هستید. بسیاری زندگی خود را بشما مدیونند ، چرا که شما در کمال شجاعت نقشه حاکمان جهانخوار در مورد المپیک لندن را فاش کردید و آنها نتوانستند به نقشه خود عمل و هزاران نفر مردم بی گناه را بکشند. به بینید شما چقدر موٌثر بوده اید. شما موفق خواهید شد ، هرگز تردید نکنید. موانعی که بدون تردید پیش پای شما گذاشته خواهند شد تا شما قبول کنید باور داشتن پیروزی حقایق بر شیطان کار احمقانه ایست ، نادیده بگیرید. شخصیت استواری نیاز است برای کسی که روی باورهایش بایستد ، بدون در نظر گرفتن تلاشهای حاکمان جهانخوار برای اغفال او. بخاطر بیاورید که شما واقعا چه کسانی هستید و چرا در این برحه از زمان روی کره زمین هستید.

بزودی ، یکی از سیستمهای عظیم کنترل سقوط خواهد کرد. آنگاه همه مبنای پوشالیشان در هم خواهد ریخت. عزیزم (خطاب به همسرش) بخاطر بیاور وقتی که من بتازگی به جهان ارواح آمده بودم این مطلب را بتو گفتم ولی تو تردید داشتی که آیا امکان چنین رویدادهایی هست. حالا تو بدون تردید می دانی. فقط منتظر زمانش هستیم که همه اینها فرو ریزند. همه اینها بدون باقی گذاشتن هیچ رد پایی از روی کره زمین محو خواهند شد ، و نیز سلطنت ترور و وحشت آنها ، که مسٌول بسیاری از اعمال شیطانی و فساد بود. مرگ و نابودی در هر کجا که بنا می کرد و طمعشان مرزی نمی شناخت. فقط آنهایی که هنوز در خواب هیپنوتیزمی (Hypnoyic) هستند حقیقت را نادیده می گیرند ، و بزودی ، همه جریانات آشکار خواهند شد حتی برای آنها. اینک برای اینکه شما نسبت به آنها (حاکمان جهانخوار) بی اعتنا شوید ، باید با حقیقت تلخی که چه بر سر بشریت آمده روبرو شوید. شما شگفت زده خواهید شد از دیدن اینکه اقدامات شما چه نتایجی داشته ، آینده متعلق به شماست. از ماجراهای آن لذت ببرید.

(خطاب به همسرش): همه چیز بسرعت پیش می رود و در جریان همه امور بودن مشکل شده. تو فقط می توانی حداکثر تلاش خود را بکنی ، همانگونه که همیشه می کردی ولی من می خواهم خواهش کنم وقتی هم برای استراحت بگذاری.

آماده شو عزیزم ، عاشقانه درستت دارم.

مونتیWebsite: The Montague Keen Foundation
Translation: Behi

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
luisavasconcellos@hotmail.comShare |