Home > > Montague Keen - October 19, 2014

Montague Keen - October 19, 2014

مونتاگ کین – ۲۷ مهر ۱۳۹۳

« در تاریخ جمعی مانند تاریخ فردی ، همه چیز بستگی به گسترش آگاهی دارد. » - کارل یونگ

با افزایش آگاهی و باز شدن ذهن ها ، سیاهکاران مجبورمی شوند تدابیر نا امیدانه ای برای خنثی کردن آن به کار برند. در حال حاضر از ابولا استفاده می کنند. در همه جا دارند مردم را تحت فشار می گذارند تا برای مصون ماندن واکسینه شوند. فریب تبلیغات (ترس آفرین) آنها را نخورید. ببینید علت آن چیست. با استفاده از روشهای طبیعی بسیاری که همه جا در دسترس قرار دارند از خود محافظت کنید. به درون هراسی که ایجاد کرده اند کشیده نشوید. تنها آنهایی که واکسن زده اند دچارمشکل خواهند شد.

هر زمان که آگاهی افزایش می یابد کابال Cabal برای پیشگیری از آن جار و جنجال براه می اندازد. شما می باید در باره زندگی خود تصمیم بگیرید ، اما پس از سنجش واقعیت ها و بدون هیستری. آرام باشید ، مسئولیت بپذیرید و در باره واقعیت ها تحقیق کنید. برای آوردن دوران نوین نور وعشق ، باید انسانهایی با آگاهی کامل شوید. شما در حال نبرد برای بقای خود بر روی سیاره تان هستید. غاصبین فاسد ، جنگ بسیار پلیدی را برای حفظ سلطه خود براه انداخته اند. شما تازه دارید آن را می بینید ومی فهمید.

در زمان سلطنت الیزابت اول ملکه انگلستان ، با موجودات فرازمینی (منفی) قراردادی بسته شد. تضمین شد برای آرام کردن آنها همواره خون ، فدیه شود. وهمین منجر به جنگهایی شد که تا کنون پی در پی انجام گرفته است. بارها و بارها در مورد علت جنگها به شما دروغ گفتند تا بتوانند این بازی را ادامه دهند. از آنجایی که آگاهی در حال افزایش است ، ایجاد جنگ جهانی سوم هر روز برایشان اضطرار بیشتری می یابد. زیرا آنها به جاری شدن خون نیاز دارند. به این علت است که بسیاری از شما را فریب داده اند تا باور کنید که برای کشورتان می جنگید. این حقیقت ندارد. اربابان فرازمینی (منفی) برای آرام گرفتن ، به خون شما نیاز دارند. این نبردی است برای تصاحب سیاره شما و بشریت. آنها می خواهند دو سوم شما (جمعیت کره زمین) را حذف کنند. اکنون زمان آن است که بفهمید با چه چیزی طرف هستید.

شما توان رویارویی با همه اینها را دارید. فقط باید شجاع باشید و برای جستجوی حقیقت ، وقت بگذارید. آنگاه می توانید با آنهایی که بیدار شده اند و یافته های خود را به اشتراک می گذارند یکی شوید. بدانید که با همدیگر قدرتمند هستید و موفق خواهید شد.تحت تاثیر کنترل ذهن که توسط تلویزیون اعمال می شود قرار نگیرید. زمان آن است که قوی باشید و به خودتان ایمان بیاورید. برای زنده ماندن تلاش کنید.

ایسلند راه را به شما نشان داده ، پس این کار شدنی است. نگذارید که با حس امنیت کاذب شما را بفریبند. این پایان بازی است ، پس دیگر نمی توانید بی خیال بمانید. شما از همه آنچه بر علیه شما بکار می برند خبر ندارید. اگر می دانستید وحشت می کردید. همانطور که می دانید هر سلاحی که در اختیار سیاهکاران Cabal است می تواند دنیا را نابود کند.

مدیتیشن خیلی مهم است. برای ارتباط با آن کسی که هستید و( دانستن) اینکه چرا در این زمان روی زمین حضور دارید ، وقت بگذارید. پذیرای بخش معنوی وجودتان باشید. موجودات عنصری برای کمک به شما به زمین بازگشته اند. بسیاری از شما می توانید آنها را ببینید و با آنها ارتباط برقرار کنید. برخی از اهالی دنیای روح شما را یاری می کنند.آنها کمک می کنند تا خطهای لی را مکان یابی و دوباره احیا کنید . از این راه سیاره تان که مدتهای طولانی گرسنه این نیروی حیاتی بوده است را، نجات می دهید. این انرژی مهم ، به عمد برای انسانها مسدود شده بود. این بخشی از دانش مخفی آنهاست که قرنها برای دربند نگه داشتن شما به کار بردند. با آزاد کردن این انرژی ، افشای فساد و جنایت آنها سرعت بیشتری خواهد یافت.

بیاموزید که از ذهن تان استفاده کنید و آن را گسترش دهید. شما تواناتر از آنید که فکر می کنید. شما دارای این قدرت هستید پس آن را به سود انسانها به کاربرید. من بخشی از« شبکه روحی » در این سوی زندگی هستم. بزرگترین آرزوی ما آزاد ساختن انسانها و بازگرداندن سیاره شما به زندگی عاری از تباهی است. ما می خواهیم همه جنگ ها متوقف شوند تا صلح و آرامش به یک هنجار تبدیل گردد. این هدف ماست. آیا ما را یاری خواهید کرد؟

درزندگی انسانها زمانی فرا می رسد که باید تصمیم های بزرگ بگیرند. اکنون از شما خواسته می شود مهمترین تصمیم هایی است که تا به حال از نوع بشر خواسته شده است را بگیرید. نجات انسانها از نابودی به دقت طراحی شده که هم اکنون درست در برابر دیدگان تان اجرا می شود ، در دستان شماست. هر تصمیمی که بگیرید بر همنوعانتان تاثیر خواهد گذاشت.

دلیر باشید زیرا اکنون وقت بی تفاوت بودن نیست. بسیاری از امور بستگی به تصمیم های شما دارد. ترس بزرگترین دشمن شماست و در هر لحظه از زندگی علیه شما به کار می رود.

همسرعزیزم این روزها دوباره مورد حمله قرار گرفت. چرا می خواهند او را ساکت کنند. چرا اینهمه تلاش می کنند. آنها نمی خواهند شما بدانید که می توانید همه چیز را تغییر دهید، تنها با یکی شدن و با هم کار کردن.

«مراکز» می باید راههای نوین زندگی بر روی زمین را پس از فروپاشی فساد کشف کنند. تلاش فراوانی توسط سیاهکاران Cabal صورت گرفته تا مانع ایجاد این مراکز شوند. آنها حداکثر تلاش خود را برای پیشگیری از بقای انسان بر روی زمین به خرج می دهند و این مراکز دربقای انسانها نقش دارند. آیا باید انتظار دیگری داشت؟ آنها نمی خواهند که شما زنده بمانید پس باید تصمصم های عظیمی بگیرید که بر آینده سیاره و هرآنچه بر روی آن زنده است تاثیر خواهد گذاشت.

ورونیکای عزیزم ، تو نتیجه نهایی را می دانی و در برابر تمام ناملایمات ایستاده ای. ما تیم خوبی را تشکیل دادیم ، تو و من ، و همینطور ادامه خواهیم داد.

دوستدار همیشگی تو، مونتی .

پیامی از ورنیکا

ویروس َA برای کنترل ذهن افرادی به کار می رود که زندگی همسرم ، دیوید آیک و دیگرانی که برای نشان دادن حقیقت تلاش می کنند را ، به نمایش می گذارند. این شخص همیشه در جلسه های احضار روح شرکت می کرد. آنقدر تحت تاثیر قرار گرفته بود که این شهادتنامه را پس از دیدن یکی از این جلسه ها نوشت. حالا این شخص کاملا عوض شده است. این ویروس اینطور عمل می کند.

« جلسه احضار ۳۰ دقیقه طول کشید و تیموتی جوان، روح پسری که مسئول دستکاری اکتوپلاسم دیوید تامپسون بود ، مردی را احضار کرد. صدایی گفت: ورونیکا و او مونتی بود. اتاق تاریک بود. صدای قدمهایش را شنیدیم که نزدیک می شد. من کنار ورونیکا نشسته بودم. مونتی تقریبا ۲ تا ۳ دقیقه آهسته با ورونیکا حرف زد و قبل از رفتن سر او را میان دستهایش گرفت ، به جلو خم شد و او را بوسید. نفس همه بند آمده بود . مونتی دوبار به اوگفت که دوستش دارد و بعد برگشت و به درون اتاقک رفت. تجربه فوق العاده ای بود. »

مترجم: مهناز


You can use Paypal to make a donation to the Foundation
to help towards the purchase of the new Centre in Ireland.
Any financial contribution, however small, would be greatly appreciated.
Veronica Keen

PS. I live in London, England. It is necessary to point out that US Postal Orders
can only be cashed in the United States. They can NOT be used here in England.

Paypal

I have supplied the IBAN and BIC codes below. Thank you for your support.

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L


Website: The Montague Keen Foundation
Translation: Mahnazلطفا نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید
Att: Behi
arcturian.nation@gmail.com! لطفا به اولین اقدام ما به پیوندید
Share |