Home > Latviešu > Par mums

 
MENU
PAR MUMS
 • Home
 • Čenelings?
 • Mūsu vēstītājiem
 • Par mums
 • Contact
 • Mēs esam starptautiska tulkotāju grupa, kurai nav nosaukuma. Mēs tulkojam čenelingus, intervijas un citus pasaulei Gaismu nesošus dokumentus, kas paaugstina sabiedrības apziņu un garīguma līmeni.

  Mēs nedarām to naudas dēļ (neviens nesaņem samaksu), bet tādēļ, ka jūtam nepieciešamību sniegt skaidrību un sapratni par tagadējiem lielo pārmaiņu laikiem. Mēs atrodamies procesa, ko sauc par Augšāmcelšanos, vidū un tas nozīmē to, ka planēta Zeme un visi tās iedzīvotāji, kas atvērti Gaismai, pacelsies augstākā dimensijā. Tādam procesam ir jānotiek, jo tas ir dievišķi nolemts, bet mēs varam to paātrināt vai palēnināt, jo kolektīvi radām apziņas līmeni (kas rada mūsu realitāti). Kā Gaismasdarbinieki, mēs redzam to kā savu pienākumu palīdzēt izpaust jauno pasauli pēc iespējas ātrākā veidā.

  Jaunā pasaule ir mīlestības, miera un pilnas apziņas Zelta Ēra, par kuru runāts jau maiju pareģojumos un daudzu mūsu vietējo cilvēku pareģojumos gadsimtu garumā, kā arī par jauno pasauli mums stāsta tie mūsdienu zinātnieki, kas darbojas ārpus vairākuma sistēmas. Tā kā mūsu kosmiskajiem draugiem un Gaismas Galaktiskās Federācijas ģimenēm ir daudz labāks pārskats par notiekošajām lietām uz Zemes, mēs galvenokārt, koncentrējamies uz viņu sniegtajiem ziņojumiem, kas nonāk pie mums ar čenelinga palīdzību.

  Šīm galaktiskajām būtnēm ir daudz augstāks garīgais līmenis nekā mums un tie zina mūsu patieso vēsturi, kas lielākoties ir savādāka nekā aprakstīta mūsu vēstures grāmatās, medijos vai Bībelē. Galaktiskās būtnes zina, ka ir mūsu ģimene un dziļākā enerģētiskajā līmenī, mēs visi esam Viens. Tieši tāpēc mums, te lejā, šeit šai 3 dimensiju dualitātes pasaulei sniegtie vēstījumi, vienmēr ir mīlestības un atbalsta pilni, un tie regulāri atgādina- nebaidīties ne no kādām tumsas darbībām uz mūsu planētas. Tāpēc, ka augstākajās dimensijās (kurās nepastāv lineārais laiks) mēs jau esam radījuši jaunu pasauli, un tā ir brīnumaina. Tikai no mums atkarīgs, kad mēs tur nokļūsim!

  Šobrīd mēs tulkojam vai pārraidām materiālus angļu, spāņu, portugāļu, franču, vācu, itāliešu, dāņu, zviedru, latviešu, grieķu, ebreju un japāņu valodās.

  MĒS AIZVIEN MEKLĒJAM JAUNUS TULKOTĀJUS, TĀPĒC, JA JŪTIET VĒLĒŠANOS PIEBIEDROTIES, TAD SAZINIETIES AR MUMS!!

  Jūs iepazīsiet mūsu grupas locekļus, bet mūsu dzenošais faktors, mūsu cāļu māte, kuras paspārnē mēs darbojamies un kura aizvien meklē veidus, kā vairot Gaismu, ir Maria Luisa Vaskonselos no Portugāles. Viņa priecāsies dzirdēt no jums ziņu, ka esat Gaismasdarbinieks (vai par tādu vēlaties kļūt), un jūs gribat palīdzēt mums tulkot visus šos brīnišķīgos materiālus, lai visa pasaule varētu tos lasīt un saprast.