Home > Latviešu > Kas ir ‘čenelings’?

 
MENU
KAS IR ‘ČENELINGS’?
 • Home
 • Čenelings?
 • Mūsu vēstītājiem
 • Par mums
 • Contact
 • Čenelings ir komunikācijas veids starp cilvēkiem un citām būtnēm, parasti no augstākām dimensijām, tās var būt eņģeļu būtnes, dabas gari, aizgājušo gari, ārpus zemju civilizāciju būtnes vai dzīvnieki un pat jūsu mājas mīluļi.

  Kanāls var izvēlēties un uzaicināt to ar ko tie vēlas sadarboties. Ja otrai pusei ir vēlēšanās sadarboties, tad veidojas saikne un čenelings var sākties.

  Pastāv dažādi čenelinga veidi. Šajā mājas lapā mēs koncentrējamies uz čenelingiem starp ārpus zemju civilizāciju būtnēm, vai Sūzijas un Metjū Vardu gadījumā- notiek mātes čenelings ar aizgājušo dēla garu nirvānā (Debesīs).

  Lai notiktu čenelings, mēdijam parasti nav jāieiet dziļā transa stāvoklī, vai jāatdod būtnei savs ķermenis un/vai prāts. Mēdijs koncentrē savas maņas un uzmanību uz būtni ar kuru veic čenelingu. Bet ir arī tādi čenelingi, kuros mēdija dvēsele vai gars atkāpjas vai arī atstāj ķermeni. Tā tiek atbrīvota telpa citu enerģiju ienākšanai, kas var lietot ķermeni kādu specifisku laika periodu. Šīs enerģiju pārmaiņas var ilgt sekundes vai minūtes, un tie, kas spēj saredzēt auras, var redzēt šo pārbīdi.

  Ir cilvēki, kuri baidās no čenelinga, jo nesaprot procesu vai arī domā, ka tajos var ienākt negatīva vai tumsas būtība. Bet kanālam vienmēr pastāv izvēle, ar kuru vai ar ko tie vēlas veidot čenelingu. Kanāls var pieprasīt un uzzināt jebkuras būtnes, kas vēlas ar to komunicēt, vārdu un izcelsmi.

  Pieredzējuši kanāli saprot, ka tikai tāpēc, ka kāda būtne grib komunicēt vēl nenozīmē, kas šī būtne ir apgaismota. Kanālam ir jāatšķir un jāizvērtē pašam šīs būtnes apgaismības līmenis un informācijas vērtīgums. Dažas būtnes vienkārši vēlas papļāpāt, citas var sniegt pamācības. Bet ļoti daudzas nāk no Gaismas un to mērķis ir sniegt apgaismības pilnu vadību un padomu.

  Reti, bet čenelingu var pārtraukt Hatons. Hatons ir Gaismas Galaktiskās Federācijas vadītājs un atbild par visu informāciju, kas tiek sniegta Augšāmcelšanās procesa laikā, kādā mēs pašlaik atrodamies.