Home > Latviešu > Par mūsu vēstītājiem

 
MENU
PAR MŪSU VĒSTĪTĀJIEM
 • Home
 • Čenelings?
 • Mūsu vēstītājiem
 • Par mums
 • Contact
 • Šajā mājas lapā mēs koncentrējamies pārsvarā uz piecu vēstītāju darbiem: Sjūzī Vardu, Maiku Kvinsiju, Blosomu Gudčaildu, Šeldanu Nidlu un Kris-Won . Tam nav kāds noteikts iemesls, viņi vienkārši ir vēstītāji, kuru ziņojumus mēs lasījām pirms mēs uzsākām tos tulkot. Bet, protams, vēl ir ļoti daudz labu vēstītāju, tāpēc šī izvēle ne mazākā mērā nenorāda uz citiem kā mazāk apbrīnojamiem. Kad mēs atrodam vēstījumu no kāda cita, kurš mūsuprāt, patiešām papildina šos piecus, mēs vienmēr tos tulkojam. Jūs varat atrast šos īpašos čenelingus zem virsraksta „Īpašie”.

  Lai sniegtu priekšstatu par iepriekšminēto vārdu īpašniekiem, mēs iepazīstināsim piecus mūsu galvenos vēstītājus visus pēc kārtas:

  Suzy


  Matthew
  SJŪZENA VARDA dzimusi 1933.gadā Jongstaunā (Ohaio, ASV). Sjūzena pārcēlās uz dzīvi Maiami, kur arī apprecējās un viņai piedzima četri bērni. Ģimene dzīvoja Panamā no 1965. līdz 1972. gadam, kad viņa izšķīrās un pārcēlās ar bērniem uz Vašingtonas štatu. Sjūzena strādājusi vairākos žurnālos par redaktori un kādā daudznacionālā korporācijā par attiecību speciālisti. Tagadējā ģimene, kas sastāv no pieņemtiem suņiem, Sjūzijas un viņas vīra Boba, tagad dzīvo laukos netālu no Vankūveras, Vašingtona. Trīs pārējie bērni dzīvo Latīņamerikā.
  1980. gadā viņas dēls Metjū gāja bojā auto avārijā. Drīz pēc tam, viņa tikās ar trim dažādiem mēdijiem, kuri visi teica, ka Metjū kontaktēsies ar viņu atkal. Tas notika 1994. gadā, un bija sākums milzīgas informācijas apjomam par nirvānu, ārpus zemes civilizācijām, dvēselēm, 2012. gadu un daudzām citām lietām, nākošām ne tikai no Metjū, bet arī galaktiskām būtnēm un pat no paša Dieva. Sjūzī saprata, ka tā ir viņas dzīves misija- ievietot šo informāciju grāmatās, lai apgaismotu pasauli, un to viņa arī darīja.

  Jūs varat atrast Sjūzī un Metjū stāstu šeit un viņas mājas lapu šeit.

  Sjūzī ziņa mūsu lasītājiem:

  "Mīlestības pilni sveicieni no Metjū un manis! Tas ir liels gods man un maniem vēstījumiem atrasties šajā mājas lapā, kas slavena ar tās apgaismojošo un paceļošo informāciju. Ar tādām zināšanām un vadību, jūs varat dzīvot bez bailēm, zinot, ka piedalāties brīnišķīgā Zemes Zelta laikmeta radīšanā."

  Kā tiek pieņemti vēstījumi?

  "Gandrīz 14 gadus pēc Metjū bojāejas auto sadursmē 1980. gadā, kāds man ieteica viņam rakstīt katru rītu īsu vēstulīti; vēlāk es apjautu, ka ieteikums bija nācis no Metjū, kas kontaktējās ar mani. Trešajā vai ceturtajā rītā es pārsteigta dzirdēju: „Māt, tas esmu es, Metjū. Jā, esmu Metjū. Pieraksti, ko tev sacīšu.” Es sāku pierakstīt īsas frāzes, bet pateicoties manam satraukumam, tie bija nesalasāmi kricelējumi, tāpēc nākamajā rītā es uzrakstīju „Mīļais, Metjū” datorā. Tajā pat brīdī viņš sāka runāt un es dzirdēju viņa balsi veselas stundas garumā tik skaidri it kā viņš sēdētu man turpat blakus.

  No tā laika katru dienu es pierakstu viņa aprakstus par aktīvo un dažādo, un daudzveidīgo dzīvi nirvānā, es uzzināju pareizo gara pasaules vārdu, ko mēs saucam par Debesīm. „Metjū, pastāsti man par Debesīm” ir sarunu izlase, kas risinājās pirmajās nedēļās pēc mūsu telepātiskās saskarsmes sākšanās.

  Vēlāk Metjū sāka iepazīstināt mani ar daudzām citām dvēselēm, tādām, kas atrodas nirvānā, kā arī ar dvēselēm no garīgajām, intelektuālajām un tehnoloģiski attīstītajām civilizācijām. 1997.gadā es sāku ierakstīt manas sarunas ar Dievu un citu attīstītu civilizāciju pārstāvjiem, kuri sniedza vēstījumus- šī apbrīnojamā viņu sniegtās informācijas bagātība atrodama no 2. līdz 4. sējumam Metjū Grāmatu sērijā.

  „Balsīm manā galvā” piemīt cits saskarsmes stils un modulācija, un balsis runā normālā sarunas ātrumā, tāpat kā mēs. Tās zina manas domas un bieži vien atbild vēl pirms jautājuma uzdošanas vai komentāru izteikšanas; bet, ja vien es nepiedomāju, tās neuzbāžas. Tas ir visuma Privātības likums, kas saglabā savu spēku arī tad, kad uzsākušies telepātiskie kontakti, ja vien pats saņēmējs nevēlas savādāk.

  Man nav vajadzīgs dators, lai sarunātos ar kādu manu avotu- pietiek tikai ar manu domu par kādu no tiem, un mēs esam savienoti. Visu manu grāmatu melnrakstu pārskatos brīvi ir iesaistījušies visi „ziņotāji”. Metjū, Dievs un es ik dienas sarunājamies, un nereti notiek mazas pārrunas ar Hatonu, Lāzaru, Aštaru un Serapis Bey."


  Mike
  MAIKS KVINSIJS dzimis 1934.gadā Kroijdonā (Anglijā). Maiks ir divu dēlu tēvs un savā profesionālajā dzīvē strādājis dažādās elektromehāniskajās firmās. Brīvajā laikā viņš rakstījis daudzus rakstus garīgi orientētiem žurnāliem un internetam, un tajos skāris sekojošas tēmas- ārpus zemes civilizācijas, NLO un dziedināšana. Viņam ir pašam savs garīgās ievirzes radiošovs BBS radio. 2004. gadā Gaismas Skolotājs Sen Žermēns lūdza viņu ik rītu datorā pierakstīt ziņojumus. Kopš tā laika viņš saņem tos katru dienu (izņemot svētdienas). Pirmdienās, trešdienās un piektdienās viņš saņem Galaktiskās Federācijas vēstījumus, kā, piemēram, SaLuSa no Sīriusa un Ker-On no Venēras (no piektās dimensijas Venēras).

  Jūs varat atrast Maika biogrāfiju šeit un viņa mājas lapu šeit.

  Maika ziņa mūsu lasītājiem:

  "Mans vēlējums- esiet vienmēr mīlestībā un gaismā, dalieties tajā ar visām dvēselēm. Tā jūs kalpojat Dievam un paaugstināt ikvienu dvēseli, ar kuru sastopas jūsu enerģija."

  Kā tiek pieņemti vēstījumi?

  "Lai sagatavotos vēstījuma saņemšanai, es nosēžos pie datora tā, kā mani instruējis Sen Žermēns, tad sevi mentāli noskaņoju klusās un mierīgās vibrācijās. Es izveidoju ap sevi aizsardzību, nosaucu vārdos manus kontaktus un saku tiem,- esmu gatavs- momentā sajūtot ejam man cauri ļoti spēcīgas enerģijas, tad sāku saņemt telepātisku vēstījumu. Mani vēstījumi veidojas no vārdiem/teikumiem, kas formējas manā galvā. Sen Žermēna enerģija ir izteikti savādāka nekā citiem. Visuma Būtnes, tādas kā SaLuSa un Ker-On, ir ļoti līdzīgas viena otrai."

  Blossom
  BLOSOMA GUDČAILDA dzimusi 1957.gadā Derbijā (Anglija). 2001.gadā Blosoma emigrēja uz Austrāliju. Viņai ir viens dēls un trīs pieņemtie bērni, viņa strādā par profesionālu mediju un aktrisi. Blosoma vēstī „Baltā Mākoņa”- Amerikas indiāņu gara enerģiju, Gaismas Federāciju un daudzas citas Gaismas Būtnes. 2008.gadā viņa pievērsa sev starptautisku uzmanību ar vēstīto ziņojumu no Federācijas, sakot, ka citplanētiešu gaisa kuģis parādīsies tā paša gada 14.oktobrī. Kuģis neparādījās, pateicoties tumsas spēku vardarbības draudiem (to apstiprināja arī citi vēstītāji), bet Federācija vienalga to nosauca par panākumu, jo šis notikums pamodināja daudzus cilvēkus un pievērsa tos gaismai.

  Jūs varat atrast Blosomas biogrāfiju šeit, viņas mājas lapu šeit un viņas blogu šeit.

  Blosomas ziņa mūsu lasītājiem:

  "Ja nepalīdzētu apbrīnojamie cilvēki, kas strādā aizkulisēs un tulko šos vēstījumus, tos nevarētu izlasīt cilvēki visā pasaulē. Šī mājas lapa ir fantastiska palīdzība ne tikai pašiem vēstītājiem, bet visiem tiem, kas nesaprot angļu valodu. Liels paldies VISIEM. Ne tikai no manis, bet, esmu pārliecināta, arī no Federācijas!"

  Kā tiek pieņemti vēstījumi?

  "Vēstījumu pieņemšana no Baltā Mākoņa, kad strādāju kā Tiešās Balss kanāls, ir pilnīgi savādāka salīdzinājumā ar Gaismas Federācijas vēstījumiem. GF vēstījumu saņemšana notiek ļoti līdzīgi kā Maikam Kvinsijam. Es sēžu pie datora, ieeju sevī. Izsaku savu Patiesības un aizsardzības lūgšanu un tikmēr dziļi elpoju, kamēr sajūtu, ka esmu gatava.

  Tad sāku rakstīt GF adresētus ievada vārdus un gaidu telepātisku atbildi. Parasti pirmā rindkopa ir īpatnēja, jo tad, kad rakstu, man nav ne jausmas, vai no tā būs kāda jēga, jo uztveru atsevišķus vārdus, bieži tiek lietoti vārdi, kādus es nelietoju, un man ir tikai miglaina sapratne par to nozīmi. Tad viss mainās, un teikumi nāk caur mani pierakstīt spējīgā ātrumā (kas dažkārt paliek ļoti ātrs!), un es varu SAJUST, kad tie vēlas, lai rakstu lielajiem burtiem vai treknajā rakstā, jo tad mani pirksti spēcīgāk vai izteikti precīzi spiež uz taustiņiem. Citreiz viņi lieto vārdus, kuru nozīmi patiešām nezinu (lai cik arī muļķīgi tas neizklausītos), un tad precīza viņu izteiktās domas atspoguļošana maniem vārdiem ir uzjautrinoša nodarbe.

  Tā Mīlestība, kas plūst caur mani, dažreiz ir tik spēcīga, ka vienīgā tās atbrīvošanās notiek caur asarām. Tieši tā tas arī ir. Šī Uzticēšanās dāvana dara man lielu godu, un, protams, ar debesu ziņu daudzi var atrast patiesību dotajos vēstījumos. Es jūtos ļoti pagodināta, ka esmu iekļauta šajā lapā... mūsu visu nolūki taču ir vieni. MĪLESTĪBA! Liels paldies. Mīlestība, Gaisma, Smiekli un Zeltītie Stari.

  Blosoma."


  Sheldan
  ŠELDANS NIDLS dzimis 1946.gadā Ņujorkā. Kā saka pats Šeldans, tad ar citplanētiešiem sastapies jau no savas pirmās dzimšanas dienas. Vidusskolā piedalījies dažādās progresīvo zinātņu programmās sekojošos priekšmetos- fizikā, ķīmijā un matemātikā, pārsvarā strādājis kā zinātniskais pētnieks enerģijas jomā. 1997.gadā nodibināja Planetārās Aktivizācijas Organizāciju (PAO). Šeldans saņem vēstījumus no Gaismas Galaktiskās Federācijas, parasti, no Sīriusa iedzīvotājiem.

  Jūs varat atrast Šeldana biogrāfiju šeit un viņa mājas lapu šeit.

  Kā tiek pieņemti vēstījumi?

  "Man tika uzstādīts īpašs implants, līdzīgs radio raiduztvērējam, kas ļauj man viegli kontaktēties. Kad vien Sīriusa pārstāvji ir gatavi raidīt, es tos telepātiski dzirdu, it kā manī iekšā būtu radio. Tas patiešām ir jauki. Implants ievietots trīs ēteriskajos līmeņos un vienā fiziskajā, un, ja kāds censtos to izņemt, tie vienalga spētu ar mani sazināties." (ņemts no kādas senākas intervijas)

  Mēs vairākas reizes lūdzām Šeldanu Nidlu atsūtīt mūsu lasītājiem īsu vēstuli, bet līdz šim laikam viņš nav atbildējis.

  Cristian
  KRIS-WON dzimis 1961. gadā Vidusjūras Maljorkas salā (Spānija), kur arī šobrīd dzīvo. Divdesmit viena gada vecumā viņš saņēma savu vēstītāja dāvanu, darbojoties Palma de Maljorka garīgajā grupā. Viņš apceļojis senās garīgās kultūras zemes, pabijis Indijā, Meksikā un Ēģiptē. 1985.gadā personīgi ticies ar indiešu Skolotāju Satja Sai Babu. Sai Babas mācības un norādījumi pašos pamatos ietekmējuši Kristiana dzīvi, tādēļ savas dzīves pēdējos 10 gadus viņš veltījis Satja Sai Babas darbu tulkošanai spāņu valodā. 2009.gada beigās viņš pievienojās mūsu tulkotāju grupai un sāka tulkot citu vēstītāju ziņojumus. Pavisam drīz Alfa Gaisakuģis sāka viņam diktēt pirmos vēstījumus.

  Kris-Won vēstījums mūsu lasītājiem:

  "Nav svarīga reliģiskā piederība vai izraudzītais ceļš jūsu paša dievišķības sasniegšanai. Patiesi svarīgi ir tas, ko darāt cilvēkiem, kuriem varat palīdzēt, kāpēc to darāt un iznākumu atdot Dievam, neko negaidot pretim par savu rīcību, pat ne uzslavu vai atzinību no citiem!

  Labais, kas paliek aiz jums ir pietiekams atalgojums, un nav par to nekā labāka. Dari savu darbu vispilnīgākajā veidā, esi pazemīgs, redzi sevi kā instrumentu Kunga rokās. Un beidzot- esi kluss, tad sastrādāsi mazāk kļūdas, ik dienas atrodi kādu brīdi kontaktam ar savu iekšējo Es. Lai Dievs jūs svētī un ved uz apgaismību, kam arī jābūt jūsu mūžīgajam stāvoklim."


  Kā tiek pieņemti vēstījumi?

  "Vēstījumu pieņemšanas process, kura laikā ar mani kontaktējas Vecākie Brāļi no Alfas Zvaigžņu kuģis, ticis vairākkārt precizēts, izstrādāts un nostiprināts katrā vēstīšanas reizē. Pirmkārt, no Viņiem es saņemu telepātisku ziņu vienalga, kur atrodos (citreiz darbā), kurā tie iesaka man sagatavoties, uz kādu īpašu laiku vēstījuma pieņemšanai. Tas ļauj man iepriekš sagatavoties, neēst pirms vēstījuma pieņemšanas, lai būtu uzņemt spējīgāks, un dzert labi daudz ūdens, lai veicinātu telepātisko procesu.

  Noteiktā laikā, sēžot pie datora, es atkārtoju mantru, ko esmu izvēlējies tieši šim mērķim, un mentāli piesaucu kontaktu ar mūsu Brāļiem no Alfas Zvaigžņukuģa. Gandrīz tūlītēji mentāli arī sajūtu viņu atbildi: „Mēs esam gatavi!”- un tādējādi, es sāku datorā pierakstīt man teiktās idejas, tad man tās jāpārveido teikumos, rūpīgi cenšoties piemeklēt tādus, kas vislabāk izsaka to domu, kas nāk pie manis, frāzi pēc frāzes un rindkopu pēc rindkopas. Citreiz jūtu, kas tiks teikts jau pirms pārraidīšanas- grūti izskaidrot- un citreiz es nezinu par ko būs runa līdz „doma-ideja” ierodas manā galvā.

  Es varu uztvert tās personas sajūtas, no kuras saņemu vēstījumu, piemēram, vai viņš ir laimīgs, smaidošs, atbrīvojies, norūpējies, dusmīgs, utt. Man ir sajūta, laikam ritot, mana pieslēgšanās Mātes Kuģim kļūs vēl ātrāka, precīzāka un detalizētāka, kas sniegs labumu ikvienam."